Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
17:00
Paradiso
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
De Doelen
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Grounds
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Schakel
Waregem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Patronaat
Haarlem
Munttheater
Weert
Theater de Speeldoos
Baarn
Effenaar
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Circus
Brussel
De Piek
Vlissingen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Patronaat
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
Lovelee
Amsterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
't Ankertje
Andijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Trix
Antwerpen
De Peppel
Zeist
Agnietenhof
Tiel
Theatercafe Lexke
Budel
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Victorie
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
Simplon
Groningen
Chassé Theater
Breda
CHV Noordkade
Veghel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kerk
Den Haag
The Box
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Munttheater
Weert
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Marekerk
Leiden
PlusEtage
Baarle-Nassau
Manifesto
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
van Beresteyn
Veendam
Boerderij
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Depot
Leuven
ATLAS Theater
Emmen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Entrepot vzw
Brugge
Oefenbunker
Landgraaf
Melkweg
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
013
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
P3
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kavka
Antwerpen
Jan van Besouw
Goirle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Molen
Beuningen
Lutherse Kerk
Nijmegen
Iduna
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
vrijdag 15 mei 2020
De Tent van Bell
De Maaspoort, Venlo
17:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Crazy Piano's
Zaantheater, Zaandam
Collabro
De Doelen, Rotterdam
Cloudnights - Tineke Postma & Ralph Alessi
TivoliVredenburg, Utrecht
Closer to Curtis
Gebr. De Nobel, Leiden
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Chouk Bwa & The Angstromers
Grounds, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Blind Boys of Alabama with Amadou & Mariam
Doornroosje, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Back to the Country
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Awkward I - KYD
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Ludens, Voorburg
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
3J'S
Theater de Speeldoos, Baarn
10 Years Of RMFTM
Effenaar, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 mei 2020
Wouter Hamel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wishful Singing - Sacred songs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
Will And The People
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
De Piek, Vlissingen
Tom Robinson Band
Kursaal Oostende, Oostende
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Psychedelic Furs
Q-Factory, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Kampanje, Den Helder
Tennyson
Lovelee, Amsterdam
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Sweet Mary Jane
't Ankertje, Andijk
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
sunfire / The Small Time Crooks
De Peppel, Zeist
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Smoove & Turrell
Podium Victorie, Alkmaar
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Russian Village Boys
Simplon, Groningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
RUM
CHV Noordkade, Veghel
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roos Blufpand - De Roos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Reminder - Back To The Roots
The Box, Amsterdam
Reliëf ft. EWax
Luxor Live, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Queen The Music
Munttheater, Weert
Porches
Bitterzoet, Amsterdam
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Marekerk, Leiden
Philip Zoubek Trio
PlusEtage, Baarle-Nassau
Phil Bates
Manifesto, Hoorn
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Kennemer Theater, Beverwijk
Percossa - Unplugged
van Beresteyn, Veendam
Nona
Boerderij, Zoetermeer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nederpop All Stars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathan Ball
TivoliVredenburg, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Masters Of Reality
Het Depot, Leuven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Marley75 door Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lil Kleine
Het Entrepot vzw, Brugge
Lesoir
Oefenbunker, Landgraaf
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Deventer Schouwburg, Deventer
Kosheen
013, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Joy Division Undercover
Melkweg, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Voorveghter, Hardenberg
JC Stewart
Kavka, Antwerpen
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Rot - O Ja!
Theater De Molen, Beuningen
jake Xerxes Fussell
Lutherse Kerk, Nijmegen
Imperial Crowns
Iduna, Drachten
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden