Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Lux
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Het Muziekhuis
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
23:00
Mezz
Breda
Theater Kulturhus
Borne
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
22:45
Stella by Starlight
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 11 januari 2019
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
The Dolmen + Shireen
Baroeg, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Lakshmi - Adem
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Habitants
Groene Engel, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
The Dawn Brothers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Boef
Doornroosje, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Lux, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Black Star Sound / Crucial Warrior Sound / Zion Grooves
Het Muziekhuis, Leiden
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:30
This Is Jackson - Thriller
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Heidevolk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DeWolff
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Danspaleis van Kooten
Vorstin, Hilversum
20:00
The Koffers & The Horny Horns
Vorstin, Hilversum
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Postmen
Metropool, Hengelo
21:00
Jamsessie 3.0
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
LEKKAGE x TWIDL053
LOLA050, Groningen
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
Night Fever
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Reggehof, Goor
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
De Kleine Willem, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Back to Blondie
Altstadt, Eindhoven
20:00
Entree 2019
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jodymoon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Meerpaal, Dronten
21:00
AC in DC
Bibelot, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:30
Dulfer Plays Blues
Burgerweeshuis, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater in de Steeg, Den Haag
19:30
Jules Deelder & Boris van der Lek
Paard, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
22:45
Phil's Music Laboratory
Stella by Starlight, Arnhem
Mart Hoogkamer
Luxor Live, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Orgel Vreten
Gigant, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Holy Hell Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Floris Kappeyne Trio
Bimhuis, Amsterdam
Khaled
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Andrew Combs
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Royal Spuds
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Knight of the Guitar II
P60, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka - En toen ineens
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Hof 88, Almelo
20:45
The Fortunate Sons
Podium Victorie, Alkmaar
The Sore Losers
Podium Victorie, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch