PODIUMINFO CONCERTAGENDA - concerten met genre Rock

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 21 feb
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
do 22 feb
De Kunstgreep
Oostzaan
19:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Kavka
Antwerpen
20:30
Effenaar
Eindhoven
vr 23 feb
Alter Schlachthof
Eupen
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
De Kargadoor
Utrecht
013
Tilburg
3
1
21:30
De Flux
Zaandam
za 24 feb
De Kreun
Kortrijk
dB`s
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
20:00
De Meester
Almere
Paard
Den Haag
2
1
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
The Jack
Eindhoven
zo 25 feb
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
19:45
Duycker
Hoofddorp
ma 26 feb
AFAS Live
Amsterdam
10
2
di 27 feb
013
Tilburg
2
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
wo 28 feb
14:30
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
17
2
AFAS Live
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
1
1
do 01 mrt
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
4
21:00
Hedon
Zwolle
1
vr 02 mrt
20:00
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
2
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
Klein Berlijn
Apeldoorn
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
1
za 03 mrt
11:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Patronaat
Haarlem
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Maassilo
Rotterdam
2
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
De Oosterpoort
Groningen
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
2
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
P3
Purmerend
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Metropool
Hengelo
3
zo 04 mrt
14:00
Iduna
Drachten
15:30
De Buitenpoort
Huissen
16:00
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
De Pul
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Biebob
Vosselaar
ma 05 mrt
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
di 06 mrt
19:30
Melkweg
Amsterdam
5
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
2
Sportpaleis
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
1
1
Paard
Den Haag
1
wo 07 mrt
19:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
3
3
20:00
Paard
Den Haag
1
Doornroosje
Nijmegen
1
1
Burgerweeshuis
Deventer
1
do 08 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
21:00
Metropool
Hengelo
vr 09 mrt
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
P3
Purmerend
20:30
De Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
013
Tilburg

woensdag 21 februari 2018

20:00
Reiger Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 22 februari 2018

Danny Vera De Kunstgreep, Oostzaan
19:00
The Front Bottoms Dynamo, Eindhoven
Foto Kensington
Kensington Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:00
As It Is Kavka, Antwerpen
20:30
Afterpartees Effenaar, Eindhoven

vrijdag 23 februari 2018

Millionaire Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Them Little Devil, Tilburg
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren De Kargadoor, Utrecht

zaterdag 24 februari 2018

Anvil De Kreun, Kortrijk
The Midnight Ghost Train dB`s, Utrecht
Danny Vera Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or Musykfabryk, Heerenveen
Foto Kensington
Kensington Paard, Den Haag
2
1
20:00
Acres Of Pain Fest Part 4 O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Komatsu The Jack, Eindhoven

zondag 25 februari 2018

11:00
Dirk Scheele - Feest!!! C.C. Achterolmen, Maaseik
19:45
Damnations Day / POEM Duycker, Hoofddorp

maandag 26 februari 2018

dinsdag 27 februari 2018

20:00
Elbow Lotto Arena, Antwerpen

woensdag 28 februari 2018

14:30
Dirk Scheele - Feest!!! Wilminktheater, Enschede

donderdag 01 maart 2018

20:00
Cradle Of Filth / Moonspell Trix, Antwerpen

vrijdag 02 maart 2018

20:00
Bökkers Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:00
Reiger Paard, Den Haag
20:15
Dis De Regentenkamer, Den Haag

zaterdag 03 maart 2018

16:00
No Ninja Am I BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Imitallica The BOX, Hilvarenbeek
Foto Turbonegro
Turbonegro Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
2
20:30
Danny Vera De Nieuwe Kolk, Assen

zondag 04 maart 2018

15:30
The Brew De Buitenpoort, Huissen
16:00
Dirk Scheele - Feest!!! Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Otis Melkweg, Amsterdam
20:00
Obituary Biebob, Vosselaar

maandag 05 maart 2018

dinsdag 06 maart 2018

Foto The Killers
The Killers Sportpaleis, Antwerpen

woensdag 07 maart 2018

19:00
As It Is Dynamo, Eindhoven
20:00
Cocker Rocks Paard, Den Haag
1

donderdag 08 maart 2018

Danny Vera C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cocker Rocks Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Cocker Rocks Orangerie, 's-Hertogenbosch

vrijdag 09 maart 2018

19:30
The Hubschrauber Paard, Den Haag
20:15
Poppy Danceparty met DJLookalaika - Hans Vandenburg Beauforthuis, Austerlitz
Pagina 1