Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Apollofirst Theater
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Muziekpodium Zeeland
Veere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Kik
Elst
Diligentia
Den Haag
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Het Bos
Antwerpen
19:30
Q-Factory
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
woensdag 04 maart 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Dominic Seldis
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Blind Ego / Kingcrow
Hedon, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
20:30
Dat Brass
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Kingsborough
De Zwerver, Oostende
22:00
Joe Gideon
Paradiso, Amsterdam
donderdag 05 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jodymoon - A Love Brand New
Apollofirst Theater, Amsterdam
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Hof 88, Almelo
Rob de Nijs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Frans Bauer - Live in Concert
Zaantheater, Zaandam
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Veste, Delft
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Vloeimans
Muziekpodium Zeeland, Veere
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
19:00
Tim Knol
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tom Tukker
Melkweg, Amsterdam
Disfear
Het Bos, Antwerpen
19:30
Merkules
Q-Factory, Amsterdam
S10
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
(Sandy) Alex G
Paradiso, Amsterdam
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Halsey
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Agnietenhof, Tiel
20:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders / Schizophrenia
Simplon, Groningen
20:00
Edwin Evers Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
King Krule
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Charlotte Dos Santos
BIRD, Rotterdam
20:00
Jeffrey Lewis / Nele Needs A Holiday
dB's, Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Big Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Handsome Poets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
WRCKG Goodbye Show
Paard, Den Haag
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
20:00
Matt Watts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ruth Jacott
Markant Uden, Uden
20:15
Martin Hayes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel