Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
Baroeg
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Reimerswaal
Rilland
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Wilminktheater
Enschede
Lux
Nijmegen
14:00
Plato
Leiden
Ahoy
Rotterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Effenaar
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Paradiso
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
dB's
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Merksem
Merksem
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Pul
Uden
20:30
Willemeen
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Kolk
Assen
vrijdag 23 februari 2018
Stephanie Struijk
Theater in de Steeg, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
Sarah-Jane
De Nieuwe Regentes, Den Haag
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
Karsu
Wilminktheater, Enschede
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Lux, Nijmegen
14:00
Stephanie Struijk
Plato, Leiden
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
19:00
Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
Mamas Gun
Sugar Factory, Amsterdam
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maagd, Bergen op Zoom
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
Tim Akkerman sings The Boss
Bibelot, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:00
Rhapsody Queen
Grenswerk, Venlo
20:00
Russ
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Catfish / Julian Sas
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Molochs
Mezz, Breda
20:00
Sisters Of Suffocation
Metropool, Hengelo
20:00
Billie Eilish
Botanique, Brussel
20:00
The Overslept
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Shakey Graves
Paradiso, Amsterdam
The Fortunate Sons
Martiniplaza, Groningen
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Bleeding Gods
Gigant, Apeldoorn
20:00
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jhené Aiko
Trix, Antwerpen
20:00
Clan Of Xymox / The Arch / The Breath Of Life
Magasin 4, Brussel
20:00
Bugge Wesseltoft
Simplon, Groningen
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
20:00
Her's
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Them
Little Devil, Tilburg
Stijn Grul
dB's, Utrecht
20:15
Nick & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Merksem, Merksem
Wand
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vreemde Kostgangers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank Boeijen
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:30
Lady Sings the Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Doors in Concert
De Spot, Middelburg
20:30
Tjens Matic
Mezz, Breda
20:30
Jacqueline Govaert
Vera, Groningen
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Kendrick Lamar
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Louis The Child
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jure Pukl Doubtless Feat Melissa Aldana, Joe Sanders, Gregory Hutchins
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Matangi Kwartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
White Elephant
De Pul, Uden
20:30
Knight Area
Willemeen, Arnhem
20:30
Prince Tribute Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen