Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Krocht
Zandvoort
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Spil
Roeselare
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EM2
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
woensdag 13 november 2019
Alphabeat
Melkweg, Amsterdam
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:30
Becca Stevens
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
22:00
Tones and I
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Canto Ostinato - Unieke uitvoering door 8 saxofoons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 november 2019
20:15
Steeleye Span
Hedon, Zwolle
20:30
The Osmonds
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:00
The Fureys
De Krocht, Zandvoort
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Ilse DeLange
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Sidney Schmeltz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Electric Six
TivoliVredenburg, Utrecht
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Zuco 103
TivoliVredenburg, Utrecht
Heilung
TivoliVredenburg, Utrecht
The Mountain Goats
De Helling, Utrecht
The Specials
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Omni
EKKO, Utrecht
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume
Hofman, Utrecht
20:15
Laurence Jones Band
De Pul, Uden
Stake
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Khemmis (USA/NuclearBlast) + Iron Walrus
Little Devil, Tilburg
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Conan
Baroeg, Rotterdam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
BIRD, Rotterdam
Jo Goes Hunting
Rotown, Rotterdam
20:15
TaxiWars
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Axelle Red
De Spil, Roeselare
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Muze, Noordwijk
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Nick Waterhouse
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ruben Hein - Boventoon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
22:00
Bokoeyonce
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Morrissey Indeed
Gebr. De Nobel, Leiden
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater De Boerderij, Huizen
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dennis van Aarssen
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
20:00
Henry van Loon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Teus Nobel
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hehobros
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
20:15
New Purple Celebration
Patronaat, Haarlem
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Avery Sunshine
Patronaat, Haarlem
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Marc Broussard
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bökkers
EM2, Groningen
The Chats
Vera, Groningen
20:30
Basseculade / Oshunmare
Simplon, Groningen
20:15
Stef Bos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Kenny B
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bobby McFerrin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
B Boys
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
19:30
Imperial Triumphant • Ddent • Mystagogue
Iduna, Drachten
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
The Waterboys
Paard, Den Haag
20:30
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg