Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
GC de Melkerij
Zemst
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Grenswerk
Venlo
21:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P3
Purmerend
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
19:30
013
Tilburg
22:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ahoy
Rotterdam
23:00
AIR
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
De Flux
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
De Klif
Nijmegen
23:00
De Koets
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:30
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
Estrado
Harderwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koningshof
Maassluis
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kulturhus Holten
Holten
donderdag 25 januari 2018
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Vurro
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Tyler Childers
Het Zonnehuis, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
22:00
bFake / Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour
Metropool, Hengelo
The Sonics
Mezz, Breda
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kayak
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries
P3, Purmerend
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter
Paard, Den Haag
20:00
Adrian Crowley
Paard, Den Haag
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yungblud
Rotown, Rotterdam
20:00
100 years of jazz!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Llama Lands / Parkers
Simplon, Groningen
Ntjam Rosie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sam Baker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Strypes
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Fragment #3: Komplement + Feiertag
Vera, Groningen
20:30
Operation Hurricane +TBA band@ Volta's local playground
Volta, Amsterdam
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Samual Jack
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 januari 2018
19:30
Bars and Melody
013, Tilburg
22:30
Future House Music: Lucas & Steve
013, Tilburg
J Balvin
AFAS Live, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
23:00
Hitjesgolf met Famke Louise
AIR, Amsterdam
21:00
T-99
Altstadt, Eindhoven
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
An Evening With Knives - Album release
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Asham Band / U Brown
Bibelot, Dordrecht
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Bibelot, Dordrecht
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
Joost
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Red Bazar / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
Bert Heerink “Golden Heerink Tour” feat. Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Starcrawler
Botanique, Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
SUSTO
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Dead Neanderthals / It Dockumer Lokaeltsje
dB's, Utrecht
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
20:00
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
23:00
Wazig met Famke Louise
De Koets, Zeist
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Big Monti Amundson / Leif de Leeuw Band
De Peppel, Zeist
20:30
Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
Julian Sas
De Spot, Middelburg
The Phantom Four
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Het Westerkamerorkest
Dominicus kerk, Amsterdam
20:30
Adrian Crowley
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
19:00
Bartek / Charlie & The Lesbians
DOOR, Dordrecht
23:00
Abstract / Sojuju / The Partysquad
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Pierre et les Optimistes / The Streetbeat Empire
EKKO, Utrecht
The Naked Sweat Drips
Estrado, Harderwijk
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer
Grenswerk, Venlo
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Groene Engel, Oss
21:00
Depedro
Grounds, Rotterdam
21:00
Vurro
Het Bolwerk, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Batushka / Schammasch
Iduna, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
Certain Animals / My Brainbox
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten