Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Caserne Fonck
Liège
22:30
Vera
Groningen
20:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
23:45
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Brigant
Arnhem
21:30
Little Devil
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Studio 21
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Hedon
Zwolle
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Bosuil
Weert
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koppie Bar
Assendelft
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
J.C. Elektra
Sliedrecht
23:00
Mezz
Breda
People's Place
Amsterdam
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Atak
Enschede
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Paard
Den Haag
21:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Duycker
Hoofddorp
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Nieuwe Veste
Breda
EKKO
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Witkamp
Laren
16:30
Mezz
Breda
Q-bus
Leiden
Paradiso
Amsterdam
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Nieuwe Veste
Breda
18:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
EKKO
Utrecht
14:00
Hofman
Utrecht
21:00
The Cave
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:15
De Noot
Amersfoort
22:00
Vera
Groningen
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
EKKO
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Club Kamikaze
Mechelen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 05 september 2014
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
Pay No Respect / Shadows Fall / The Acacia Strain / Unearth / War Of A
Caserne Fonck, Liège
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band
Vera, Groningen
20:30
Red Bull Soundclash
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Redhead Days Kick-Off Party met o.a. The Lost Chords + DJ Jornt
Mezz, Breda
23:45
Reverend Shine Snake Oil Co
EKKO, Utrecht
20:00
Rita's Knalfuif presenteert: Slow Jeff & the Tears
Estrado, Harderwijk
20:15
Slobberbone
De Helling, Utrecht
20:00
Smoking Alaska
Brigant, Arnhem
21:30
Soliton / The Eliminati
Little Devil, Tilburg
20:30
The Aristocrats
P60, Amstelveen
21:00
The Blues Brothers
Studio 21, Hilversum
20:00
The Original Blues Brothers Band
Vorstin, Hilversum
21:30
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
Tim Akkerman
De Flux, Zaandam
20:15
Tribute Marc Vander Rasieren
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Voodoo People (Prodigy tribute)
Duycker, Hoofddorp
zaterdag 06 september 2014
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ad Van Meurs / Elco Weitering / The Felicianos
De Bosuil, Weert
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
22:00
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Coasts
Patronaat, Haarlem
20:00
Crazy/Daisy
Koppie Bar, Assendelft
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:00
Deksels met Darko Esser
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Giovanca
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Gregory Page
Concerto, Amsterdam
20:00
Hans Vermeulen en Sandy Coast
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:30
Infloyd - Amused To Death
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Joya Mooi
Sugar Factory, Amsterdam
Kings of the Bongo
J.C. Elektra, Sliedrecht
23:00
Klub Bulk: Anil Aras / Coco Bryce / FilosofischeStilte / Immer / U Kno
Mezz, Breda
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriters
People's Place, Amsterdam
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Mark Foggo
Atak, Enschede
Ming's Pretty Heroes
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Ming's Pretty Heroes
Bibelot, Dordrecht
21:30
Orgaanklap
De Flux, Zaandam
21:00
Phox
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pulverised
Victorie, Alkmaar
22:00
Reggae Movements Presents: Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
21:00
Ringo Deathstarr
Effenaar, Eindhoven
22:00
The Flexican & MC Sef
Duycker, Hoofddorp
traumahelikopter
JVC De Schuit, Katwijk
22:00
Vaudou Game
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
Woods on Fire
EKKO, Utrecht
zondag 07 september 2014
12:30
ArtiBosch: Flip en de Noormannen Singer-songwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
Brandend Zand 2014
Effenaar, Eindhoven
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Hertme, Hertme
Fratsen
Witkamp, Laren
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
Hamilton Loomis
Q-bus, Leiden
Incognito
Paradiso, Amsterdam
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
21:30
Judy Blank
Rotown, Rotterdam
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
18:30
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
18:00
Napalm Death
Magasin 4, Brussel
20:00
Nishe
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Ode to the Quiet / Stillwave
EKKO, Utrecht
14:00
Pangea
Hofman, Utrecht
21:00
Sautrus
The Cave, Amsterdam
20:15
Sivert Hoyem
De Helling, Utrecht
20:00
Steven Rietveld & Patrice Martel
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
22:00
The Pink Mountaintops
Vera, Groningen
17:00
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 08 september 2014
Beck
Heineken Music Hall, Amsterdam
Ben Howard
Paradiso, Amsterdam
Hamilton Loomis
Spirit of 66, Verviers
22:00
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 09 september 2014
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Ezra Furman & his Boyfriends
Paradiso, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sinkane
EKKO, Utrecht
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
The Script
Paradiso, Amsterdam
woensdag 10 september 2014
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
Beartooth
Club Kamikaze, Mechelen
20:00
Beck
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
John Fullbright
TivoliVredenburg, Utrecht