Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
De Paasheuvel
Vierhouten
Engelermeer
's-Hertogenbosch
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
Almere Strand
Almere
20:30
P60
Amstelveen
NDSM-werf
Amsterdam
Rembrandtpark
Amsterdam
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
13:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Beauforthuis
Austerlitz
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Capsloc
Capelle aan den IJssel
't Zwaantje
Deest
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Iduna
Drachten
Festivalterrein Zuiderdiep
Drouwenermond
IJssportcentrum Eindhoven
Eindhoven
De Karpendonkse Plas
Eindhoven
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Kiewit
Hasselt
Bootstraat
Hasselt
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
Kruidtuin
Mechelen
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
22:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Leeghwaterpark
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Paasheuvel
Vierhouten
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
19:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
NDSM-werf
Amsterdam
Rembrandtpark
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
21:00
Arena5
Brussel
't Zwaantje
Deest
Grote Markt Den Haag
Den Haag
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Festivalterrein Zuiderdiep
Drouwenermond
IJssportcentrum Eindhoven
Eindhoven
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Kiewit
Hasselt
Bootstraat
Hasselt
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Roepaen
Ottersum
De Paasheuvel
Vierhouten
15:00
Roodehaan
Westeremden
19:00
Het Debuut
Westerlo
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
21:00
Arena5
Brussel
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Patronaat
Haarlem
Klein Strand Oostende
Oostende
BIRD
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
vrijdag 20 augustus 2021
20:00
Wim Mertens Ensemble
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
Jan De Smet
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Jett Rebel
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
Graceland Festival
De Paasheuvel, Vierhouten
zaterdag 21 augustus 2021
Paradijs van het Zuiden
Engelermeer, 's-Hertogenbosch
Showman's Fair Alkmaar
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
Strandfestival ZAND
Almere Strand, Almere
20:30
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
Circusbende Festival
NDSM-werf, Amsterdam
Amsterdamse Terrassen Festival
Rembrandtpark, Amsterdam
Landjuweel
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
15:00
Buitenspelen voor de GRAP: YORI + Meis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
Her Majesty – Tribute To Crosby, Stills, Nash & Young
Concertgebouw, Amsterdam
18:30
Tuin Sessies: Joya Mooi
Tolhuistuin, Amsterdam
Her Majesty – Tribute To Crosby, Stills, Nash & Young
Concertgebouw, Amsterdam
Dinner and Music with Tineke Schoemaker and Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
António Carlos Costa / Maat Saxophone Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Her Majesty – Tribute To Crosby, Stills, Nash & Young
Concertgebouw, Amsterdam
13:00
Klinkende Kosmos : Jazz en Poëzie
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Ragazze Quartet
Beauforthuis, Austerlitz
Lowlands
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Aidan & The Wild / Lucky Blue
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Festival 't Zeeltje
't Zwaantje, Deest
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Gabriel Rios
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
Boerenrockfestival
Festivalterrein Zuiderdiep, Drouwenermond
Dynamo MetalFest
IJssportcentrum Eindhoven, Eindhoven
Bontgenoten Festival
De Karpendonkse Plas, Eindhoven
17:00
Leif de Leeuw Band
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
17:00
Martyn Joseph
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Pukkelpop
Kiewit, Hasselt
Pukkelpopkwartier
Bootstraat, Hasselt
20:00
Metropool Open Air: Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
Decibel Outdoor
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
16:00
William Seen's Transport Music
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Axelle Red
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
Botaniek Live: Guy Swinnen / Steven Troch Band
Kruidtuin, Mechelen
19:45
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
22:15
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Steffen Morrison
Leeghwaterpark, Purmerend
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Graceland Festival
De Paasheuvel, Vierhouten
zondag 22 augustus 2021
Showman's Fair Alkmaar
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
19:00
Ilse DeLange
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
The Slow Show
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Circusbende Festival
NDSM-werf, Amsterdam
Amsterdamse Terrassen Festival
Rembrandtpark, Amsterdam
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Thuishaven Zomer w/ Benny Rodrigues 10HRS
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:30
Atzko Kohashi / Tony Overwater
Beauforthuis, Austerlitz
Lowlands
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
21:00
Clouseau
Arena5, Brussel
Festival 't Zeeltje
't Zwaantje, Deest
Summertime Festival
Grote Markt Den Haag, Den Haag
Echo Collective
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Boerenrockfestival
Festivalterrein Zuiderdiep, Drouwenermond
Dynamo MetalFest
IJssportcentrum Eindhoven, Eindhoven
17:00
Denise Jannah
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Pukkelpop
Kiewit, Hasselt
Pukkelpopkwartier
Bootstraat, Hasselt
16:00
Nol Havens
Cacaofabriek, Helmond
Decibel Outdoor
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
19:00
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:30
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Celine Cairo
Roepaen, Ottersum
Graceland Festival
De Paasheuvel, Vierhouten
15:00
Ad Vanderveen
Roodehaan, Westeremden
19:00
Nanowar Of Steel
Het Debuut, Westerlo
maandag 23 augustus 2021
Bright Eyes
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 augustus 2021
Her Majesty – Tribute To Crosby, Stills, Nash & Young
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
S10
Hedon, Zwolle
woensdag 25 augustus 2021
Pixies
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hooverphonic
Arena5, Brussel
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pain Against Fear / Permanent Destruction
Patronaat, Haarlem
Sinner's Day Special
Klein Strand Oostende, Oostende
S10
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 26 augustus 2021
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
Pixies
Melkweg, Amsterdam
Rats on Rafts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Baerle Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Jacht
Cinetol, Amsterdam
20:30
Chagall
Paradiso, Amsterdam
20:15
Oene van Geel / Philipp Rüttgers / Pau Sola
Beauforthuis, Austerlitz