Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Bolwerk
Sneek
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Dynamo
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
De Toegift
Den Hoorn
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Club Atelier
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Catharinakapel
Harderwijk
Capitole
Gent
20:30
Café de Cactus
Hengelo
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
Vorstin
Hilversum
V11
Rotterdam
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
donderdag 17 september 2020
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
Bexey
Melkweg, Amsterdam
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
Refused
Het Bolwerk, Sneek
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
Elias
Cinetol, Amsterdam
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
vrijdag 18 september 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
Wies
V11, Rotterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
Thundermother
Simplon, Groningen
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend