Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
ACU
Utrecht
23:00
EKKO
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
23:00
P60
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rock Classic Bar
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Gashouder
Dedemsvaart
Musicon
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Podium heino
Heino
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
22:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater het Pakhuis
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Singer Theater
Laren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
De Spot
Middelburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
The Lane
Oostburg
20:00
De Zwerver
Oostende
vrijdag 03 maart 2017
21:00
July Talk
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Yuri Honing
Paradox, Tilburg
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fake No More Farewell Show
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Koray Avci
TivoliVredenburg, Utrecht
Hamilton Leithauser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Belker
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
Pinegrove
ACU, Utrecht
23:00
Horizon: Intergalactic Gary
EKKO, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Wende Snijders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
JW Roy & Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karsu
Figi Theater, Zeist
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
The Mysterons
Hedon, Zwolle
zaterdag 04 maart 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Bettie Serveert
De Meester, Almere
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
23:00
Dr. Rude / Freestyle Maniacs / The Darkraver
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Iguana Death Cult
Concerto, Amsterdam
18:30
Indiestad: Austra
Paradiso, Amsterdam
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Waylon
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Cinetol, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
22:00
Grails / Majeure
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
The Bluebettes - Back to mono
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Dayna Kurtz
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
3JS - U2, The Joshua Tree
Chassé Theater, Breda
20:30
JeBroer + support in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:30
Punk Rock Riot
Mezz, Breda
20:00
Thievery Corporation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
PLASTICZOOMS
Rock Classic Bar, Brussel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Spant!, Bussum
20:15
Mirusia Louwerse
Schouwburg Cuijk, Cuijk
JW Roy & Band
Gashouder, Dedemsvaart
Rob Klerkx & the Secret
Musicon, Den Haag
19:30
Psychonaut
Paardcafe, Den Haag
20:00
Boris
Paard, Den Haag
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Diligentia, Den Haag
23:30
Seabiscuit & The Northern Dancer
Paard, Den Haag
20:00
Genesis & Paris Supertramp
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Neco Novellas
Muziekpodium DJS, Dordrecht
LOS - VAST
De Meerpaal, Dronten
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Drive Like Maria
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Kik
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Theater 't Pand, Gorinchem
Fuse
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Punkrock avond met Daisy D & Moonstruck
StudioGonz, Gouda
20:00
Celine Cairo
Simplon, Groningen
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Oosterpoort, Groningen
Israel Nash
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karsu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matroesjka - Brainwash
Podium heino, Heino
22:00
LIVE: Nirvana, tribute by Bleach
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Di-rect
Metropool, Hengelo
The Mysterons
Metropool, Hengelo
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
22:00
Witte nacht
Duycker, Hoofddorp
20:15
The Doors in Concert
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Frank Blueka
Theater het Pakhuis, Hoorn
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Doganov / Seven Deadly Sins
Oefenbunker, Landgraaf
Mike Boddé - De Geurige Man
Singer Theater, Laren
20:00
Memphis Maniacs
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Mr. Wallace
De Spot, Middelburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Mathilde Santing
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Sweet Lord Animals (S.L.A.)
The Lane, Oostburg
20:00
Strand Of Oaks (us) + Jason Anderson
De Zwerver, Oostende