Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
19:30
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Iduna
Drachten
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
N9
Eeklo
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Neede
Neede
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
17:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rodahal
Kerkrade
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Sense
Dokkum
Splendor
Amsterdam
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
12:00
The Stables
Boskoop
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:30
013
Tilburg
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
13:00
Dassenakker Live
Houten
16:00
dB's
Utrecht
zaterdag 01 oktober 2016
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano
Iduna, Drachten
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo
Moddi
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
20 Jaar Conspiracy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Fraanje Mezzadri Soniano Gouband
LantarenVenster, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
22:00
Elektroniche ft. Polynation
Luxor Live, Arnhem
23:00
Ben UFO / Dasha Rush / DVS1 / Jeff Mills / Job Jobse / Serge / The Bla
Maassilo, Rotterdam
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just
Manifesto, Hoorn
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
22:00
SubRosa
Merleyn, Nijmegen
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter
Mezz, Breda
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser
Mezz, Breda
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Rabasa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Back to Black feat. Kim Hoorweg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds
Paradiso, Amsterdam
21:00
Pink Oculus
Paradiso, Amsterdam
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
20:30
Rhinorino / Stonerider
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Balkan Rock Legends
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Afrodisiac: Pax Nicholas & the Ridimtaksi
RASA, Utrecht
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Her Majesty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
22:00
White Miles
Vera, Groningen
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
zondag 02 oktober 2016
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht