Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Extase
Tilburg
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
De Groene Zwaan
De Rijp
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cafe Rocks
Enschede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Paard
Den Haag
01:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Zone
Liège
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
4AD
Diksmuide
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
22:00
013
Tilburg
22:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Willemeen
Arnhem
16:00
Vorstin
Hilversum
Vooruit
Gent
20:00
Trix
Antwerpen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater Dakota
Den Haag
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
Red Shoe Sessions
Nijmegen
15:00
RASA
Utrecht
16:00
PopEi
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
16:30
Paradiso
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:00
Iduna
Drachten
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DE Studio
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 04 december 2015
20:00
Maison Du Malheur
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fresku
Fluor, Amersfoort
20:00
Gingerpig
Extase, Tilburg
Sue the Night
EKKO, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
21:00
Pauw
Effenaar, Eindhoven
20:00
TROPICAL12+ INDOOR FESTIVAL
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mark Blomsteel
Dizzy, Rotterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Pul, Uden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
Noize Suppressor
De Groene Zwaan, De Rijp
The Mysterons / Tout Va Bien / Slomote
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
ZUMA - a Neil Young Evening
De Bosuil, Weert
21:00
Curtis Eller / de Sp aties
dB's, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Hef + support
Corneel, Lelystad
20:30
Finders Keepers
CHV Noordkade, Veghel
20:30
The Wooden Sky
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Black Bottle Riot
Cafe Rocks, Enschede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kate Boy
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Beans & Fatback
Bibelot, Dordrecht
20:30
Andy Frasco
Atak, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Michel Bisceglia
30CC/Schouwburg, Leuven
Black Star Riders
013, Tilburg
zaterdag 05 december 2015
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
22:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
Ghost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dralms
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
20:00
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Julie Scott
Paard, Den Haag
01:00
Idiott Smith / Natalie Mering / Sean Nicholas Savage
Neushoorn, Leeuwarden
kehlani
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Black Heart Rebellion
La Zone, Liège
20:00
Jan Akkerman & Benjamin Herman
Het Bolwerk, Sneek
22:00
ST8MENT presents Synth & Beat
Effenaar, Eindhoven
21:00
Tourist LeMC
De Zwerver, Oostende
20:00
Ranestrane
De Pul, Uden
20:15
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Herman Pouderoyen
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Will Johnson
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
David Gogo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Noisia
Annabel, Rotterdam
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Roosbeef / Iwein Segers
4AD, Diksmuide
20:00
Chatham County Line
30CC/Schouwburg, Leuven
22:00
Suburban Disco
013, Tilburg
22:00
Supersized Freestyle Special
013, Tilburg
zondag 06 december 2015
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Sean Nicholas Savage / Weyes Blood
WORM, Rotterdam
Battle Beast
Willemeen, Arnhem
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
The 20th Anniversary Of Demanufacture tour
Vooruit, Gent
20:00
Rae Sremmurd
Trix, Antwerpen
16:30
Edwin van Berkel / Find Us In Slumberland
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
Sophie Hunger
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
17:00
Santana Hot Collective
Taverne, Bergen
15:00
Saskia Laroo
Ruigoord Kerk, Amsterdam
21:30
Kapitan Korsakov / Lushes
Rotown, Rotterdam
Jennah Bell / Will Knox
Red Shoe Sessions, Nijmegen
15:00
Cuca Roseta
RASA, Utrecht
16:00
Singer-songwriter Roos Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
Sue The Night + The Yukon Club
Patronaat, Haarlem
16:30
Radio Eliza / Silent War / The Legs
Paradiso, Amsterdam
22:15
Sumy Funk Force
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rage (DE) + support
Oefenbunker, Landgraaf
16:30
Nunki
Mezz, Breda
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Mezz, Breda
19:30
Hans Teeuwen en The Painkillers
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Balcony
Melkweg, Amsterdam
19:00
B-Brave BAD-tour
Luxor Live, Arnhem
20:30
Chatham County Line
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:00
The Atomic Bitchwax
Iduna, Drachten
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: CeJaY + A Brighter Light
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Sledgehammer Nosejob
Hedon, Zwolle
21:00
Antonio Reyes / Diego Del Morao
Grounds, Rotterdam
16:00
Tristan
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Jennah Bell
Gigant, Apeldoorn
20:00
Andy Frasco
Fluor, Amersfoort
20:00
Mark Olson (The Jayhawks)
EKKO, Utrecht
K's Choice
Effenaar, Eindhoven
18:00
Planet Rose: Route 8 + Daze + Asquith
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
DE Studio, Antwerpen
Balthazar
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Boi Akih / Mehmet Polat Trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam