Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Engelenburcht
Haacht
18:30
Hedon
Zwolle
20:00
De Reünie
Geleen
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Bar American
Middelburg
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
't Ukien
Kampen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Martiniplaza
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Metropool
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Hofman
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Concerto
Amsterdam
zondag 29 maart 2015
14:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Het Werfkelder Concert
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Het Belgisch Eburon Quintet / Hubert Damen
Engelenburcht, Haacht
18:30
Hedon Presents: Midnight Motel / The Pavements / Wilhelmfreddie
Hedon, Zwolle
20:00
Gingerpig
De Reünie, Geleen
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
15:00
Fit For The Bleeding / King Of Clubz / Manu Armata / Run Like Hell / W
Bar American, Middelburg
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. 't Gasthoes, Horst
21:00
Duke Robillard
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bo Saris
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Big Freedia & The G-Team
Paradiso, Amsterdam
19:30
Beenie Man
Duycker, Hoofddorp
14:30
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Boerderij, Zoetermeer
Atari Teenage Riot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ashes Of Many / For I Am King / The Royal
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
Alamo Race Track
't Ukien, Kampen
19:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aafke Romeijn
Gigant, Apeldoorn
maandag 30 maart 2015
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Devil Makes Three
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Partynextdoor
Melkweg, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Partizanen - De Partizanen
RASA, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 31 maart 2015
20:00
Stepanie Blanchoud
Botanique, Brussel
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Rhino's Revenge
Patronaat, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jungle
Trix, Antwerpen
20:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater de Griffioen, Amstelveen
James Taylor
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hannah Cohen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater De Veste, Delft
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Wilminktheater, Enschede
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
Arena
Hedon, Zwolle
woensdag 01 april 2015
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Urbanus Zelf!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Toro y Moi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Rietveld Theater, Delft
20:00
San Marino High School Wind Ensemble
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #1
Merleyn, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Nir Felder / Ntjam Rosie / Sharon Robinson / Tasha's World / The Ob6s
Sugar Factory, Amsterdam
Nick Mulvey
Paard, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:15
Miss Montreal
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lach het weg
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
July Talk
Metropool, Hengelo
Joris Linssen & caramba
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Hasselt, Hasselt
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater De Veste, Delft
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hatebreed / Seita
Melkweg, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
22:00
Flávio Silva Invites (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Muze, Noordwijk
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
20:00
Causes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Roma, Antwerpen
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld
Hofman, Utrecht
Anne Jan Toonstra - Oi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alamo Race Track
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 02 april 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Useless Eaters
dB's, Utrecht
Typhoon
Paard, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Young Folk / Vinsky
Concerto, Amsterdam