Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
19:30
De Meester
Almere
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
De Flux
Zaandam
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
De hoogte
Winsum
21:00
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
De Noviteit
Monster
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Stuk
Leuven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater Posa
Lelystad
20:00
Corneel
Lelystad
22:30
Corneel
Lelystad
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Lazarus
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
't Ukien
Kampen
vrijdag 06 maart 2015
20:00
Forever After (UK) / Forkupines (D)
De Bakkerij, Castricum
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Spant!, Bussum
20:00
Guster
Botanique, Brussel
Cairo Liberation Front
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Marike Jager
Chassé Theater, Breda
20:30
Peter Pan Speedrock
Mezz, Breda
21:00
Get off my Shoes
Mezz, Breda
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
Niels Geusebroek - Here Am I
Kennemer Theater, Beverwijk
Mr. Polska
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mary Black
De Maagd, Bergen op Zoom
Pater Moeskroen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Joep Pelt
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ian Siegal
Gigant, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Bruut!
Concerto, Amsterdam
Saint Motel
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Sluwe Vos
Melkweg, Amsterdam
20:15
Do | Uncovered
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
Tinashe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steffen Morrison / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
All We Are
Paradiso, Amsterdam
Joris Linssen & caramba
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
20:00
Awna Teixeira
De Amer, Amen
19:30
The Eagles Classic albums weekend
De Meester, Almere
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 maart 2015
19:30
Satellite Stories
Hedon, Zwolle
Miss Montreal
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pink Project - 20th anniversary show The Wall Essentials
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
BX Bluesband
De Peppel, Zeist
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
22:00
Wavelength Drum ´n Bass Club Edition
De Flux, Zaandam
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
21:00
Freak Kitchen
De Bosuil, Weert
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:00
Amsterdam Klezmer Band
RASA, Utrecht
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:00
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
Lucas Hamming / Sunday Sun
013, Tilburg
20:00
Steeler
De Pit, Terneuzen
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Jinx
De Fles, Spijkenisse
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Boys Named Sue
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:00
Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
20:00
Lola Green / Luna Mae / Marco Santos / Megan Brands / Monique Mijnals
Grounds, Rotterdam
22:00
Morblus (ITA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Maestro Lajos Pádár
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Theatertour 2015
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:30
Rockabilly Night The Baoons + support
Groene Engel, Oss
20:00
Bon Scotch
Nijdrop, Opwijk
Joris Linssen & caramba
Theater Zinin, Nijverdal
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Janne Schra
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Okieson
Brebl, Nijmegen
22:00
T-99
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jaman
Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
22:00
Rockconcert met Double Veterans en Moutainbike
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Harry Sacksioni - 65
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Different
De Noviteit, Monster
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Roosbeef
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Frazey Ford & Band
Stuk, Leuven
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Bo Saris
Corneel, Lelystad
22:30
Back & Forward
Corneel, Lelystad
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Gotcha!
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Rosie
Lazarus, Leiden
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
DIFF: EP-presentatie + Jack Bottleneck
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder)
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Muppetstuff
't Ukien, Kampen