Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
21:00
Het Perron
Amsterdam
20:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Ons theater
Bilthoven
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:15
013
Tilburg
Atak
Enschede
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C-Mine
Genk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Club Amersfoort
Amersfoort
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
17:30
Concerto
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
De Boodschap
Rijen
21:00
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
De Flux
Zaandam
19:30
De Helling
Utrecht
23:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De Spot
Middelburg
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Kulturhus Holten
Holten
donderdag 06 november 2014
20:15
Kasper van Kooten
Het Musiater, Zevenaar
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
21:00
Ivo Bernard
Het Perron, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
1 JAAR HOFMAN LIVE: James Wood
Hofman, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Carte Blanche
Lindenberg Theater, Nijmegen
Monomyth
Luxor Live, Arnhem
21:00
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
19:30
Bill Wyman's Rhythm Kings / Ellen ten Damme
Melkweg, Amsterdam
19:30
Henny Vrienten / My Baby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Di-rect
Mezz, Breda
21:00
Uit Je Hok Seated: Wayne Wyatt + Barbara Engels + Blank Verse Duo + Ba
Mezz, Breda
20:00
Kintsukuroi
Musis, Arnhem
Earth, Wind & Fire Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Brutus / Your Highness
Nijdrop, Opwijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Ons theater, Bilthoven
Caro Emerald
Orpheus, Apeldoorn
Level 42
Paard, Den Haag
Kylie Minogue
Paleis 12, Brussel
19:30
Go Back To The Zoo
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kyla La Grange
Paradiso, Amsterdam
23:30
Kele
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Wereldband
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Parktheater, Eindhoven
21:30
Ultra Zook (FRA) / Deux Boulles Vanille (FRA)
Patronaat, Haarlem
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
A Concert in The Dark
Theater Dakota, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater De Kolk, Assen
20:15
Stef Bos
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stef Kamil Carlens
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Ali B
Theater Harderwijk, Harderwijk
Typhoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Banda Sonora / DJ Dolores
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Live
Trix, Antwerpen
20:30
The Refs
Victorie, Alkmaar
20:30
Marketa Irglova
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Vorstin, Hilversum
21:00
GIVE
Winston, Amsterdam
20:30
The Fureys and Davey Arthur
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 07 november 2014
21:15
Jungle By Night
013, Tilburg
Delain
Atak, Enschede
19:00
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
Waylon
Bibelot, Dordrecht
Kayak
Bibelot, Dordrecht
21:00
Kongos
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nashville Pussy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Admiral Freebee
C-Mine, Genk
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Knight Area
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Comedy Inc.
Comedy Club Amersfoort, Amersfoort
Earth, Wind & Fire Experience
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
17:30
The Asteroids Galaxy Tour
Concerto, Amsterdam
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Geessie / Hendurk / Mans / Mina / Tinus van 't Tuundorp
De Bonte Wever, Assen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Boodschap, Rijen
21:00
Caravan
De Bosuil, Weert
KingFisher Sky
De Flux, Zaandam
15 Reasons
De Flux, Zaandam
19:30
Timber Timbre
De Helling, Utrecht
23:00
King Shiloh Soundsystem
De Helling, Utrecht
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
De Wereldband
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Candy Bar Planet / Orange Maplewood / Radar Men From the Moon
De Pul, Uden
Tangarine
De Spot, Middelburg
20:00
Joni Sheila
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Deventer Schouwburg, Deventer
James Holden
Doornroosje, Nijmegen
Caro Emerald
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
20:00
Keizer - Karma Clubtour
Duycker, Hoofddorp
20:00
Ronald Snijders - One Man Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Flint, Amersfoort
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Benjamin Herman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Die! Die! Die!
Gigant, Apeldoorn
21:30
Happy Boeddha
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Kleine Jongens Tour 2.0
Groene Engel, Oss
21:00
Di-rect
Hedon, Zwolle
21:00
The Mad Trist
Hedon, Zwolle
Opeth
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Het Klooster, Woerden
20:00
Sam Baker
In The Woods, Lage Vuursche
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Koningshof, Maassluis
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Kulturhus Holten, Holten