Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Brebl
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Vera
Groningen
De Duif
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Iduna
Drachten
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Winston
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Concerto
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
dinsdag 28 oktober 2014
20:00
The Hoax
Bootstraat, Hasselt
20:00
Dirge
ACU, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Howlin' Brothers
Brebl, Nijmegen
Dan Croll
Tolhuistuin, Amsterdam
We Are Scientists
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cameretten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The War On Drugs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Harlan T Bobo & The Chimps
dB's, Utrecht
20:30
Sticky Fingers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Perfect Pussy
EKKO, Utrecht
Morrissey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Big Moose / Brian Smith
Cafe Camelot, Nijmegen
21:00
The Cool Quest
CultuurCafé, Nijmegen
22:00
Kill It Kid
Paradiso, Amsterdam
woensdag 29 oktober 2014
19:00
Peaking Lights / Xeno And Oaklander
Melkweg, Amsterdam
Living Colour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
Mogwai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kraftklub
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lorrainville
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Dead Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Joep Pelt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Magnus
Vooruit, Gent
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Improcabaret
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sam Baker
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Rick de Leeuw
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dinerconcert met Daniel van Pieckartz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maceo Parker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
NUHR - Back to basic
Musis, Arnhem
20:15
Papon in concert l Papon
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ivo Bernard
Torpedo Theater, Amsterdam
The Pretty Things
Theater De Veste, Delft
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Level 42
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bigelf ft Mike Portnoy & John Wesley (Porcupine Tree) + supports Jolly
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Eric Koller - Blijft thuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sticky Fingers (Aus)
EKKO, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Cloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
We Are Scientists + The Medics
Vera, Groningen
Dotan
De Duif, Amsterdam
21:30
Happy Camper
Sugar Factory, Amsterdam
21:30
DuvelVibes Sessions ft. VDRSH
BIRD, Rotterdam
22:00
The Amazing Snakeheads
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 30 oktober 2014
19:30
Textures
Effenaar, Eindhoven
Uitverkocht: De Dijk
Iduna, Drachten
19:30
Chevelle
Trix, Antwerpen
Wheatus
Melkweg, Amsterdam
19:30
The History of Apple Pie
Winston, Amsterdam
20:00
Albert Hammond & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lindsey Stirling
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Carl Verheyen Band
P60, Amstelveen
Di-rect
Paard, Den Haag
St. Vincent
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers + Jack and The Weatherman
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Flávio Silva (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sam Baker
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Fixkes
Charlatan, Gent
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Danny Bryant
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Julius + Jetz (DONDER-DAG)
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sofia Dragt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Kintsukuroi
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Xandria
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Wennekerpand, Schiedam
Kong (NL)
Concerto, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wolfgang Maiwald Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Drums Are For Parades
Nijdrop, Opwijk