Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C-Mine
Genk
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Velinx
Tongeren
Leidse Schouwburg
Leiden
18:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
Engelse Kerk
Middelburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Tivoli
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
18:00
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Apollofirst Theater
Amsterdam
Atak
Enschede
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Hofnar
Aalten
20:30
De Kattendans
Bergeijk
woensdag 30 april 2014
21:00
Painted Palms
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Victor Wooten Band
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Salisbury + Villa Zeno
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Novastar
C-Mine, Genk
20:15
Diablo BLVD
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Hernan Ruiz
De Badcuyp, Amsterdam
Moss
De Helling, Utrecht
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Golden Earring
De Velinx, Tongeren
Tim Knol
Leidse Schouwburg, Leiden
18:00
Aborted
Magasin 4, Brussel
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Musis, Arnhem
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
Handsome Family
Paradiso, Amsterdam
21:00
Die Anarchistische Abendunterhaltung
Patronaat, Haarlem
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Avery Sunshine / Laura Vane & The Vipertones / The Dutch Concert Big B
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Folly and the Hunter / Popstrangers
Vera, Groningen
donderdag 01 mei 2014
Golden Earring
013, Tilburg
21:00
Marc Ford
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Handsome Family
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jammin' @ Thursday Tunes with NAT SOUL BAND
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Souk: Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia
Concertgebouw, Amsterdam
Epica
Concerto, Amsterdam
20:00
Savoy Room
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Amarildo
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Johnny: Alex Jansen + Bootycall e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sven Duijf
Duycker, Hoofddorp
¡Pendejo! - album release party
Effenaar, Eindhoven
Marike Jager
Engelse Kerk, Middelburg
20:00
Gabriel Rios
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
UB40
Hedon, Zwolle
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Wink Burcham
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Ben Harper
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Glenn Miller Orchestra
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Noctem
Little Devil, Tilburg
20:00
DAAU
Luxor Live, Arnhem
19:30
Stream of Passion
Melkweg, Amsterdam
Schoolboy Q
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rigby
Merleyn, Nijmegen
Ian Siegal (UK) + List & Leenders
Mezz, Breda
21:00
Victor Wooten
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Tim Knol
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Heeren van Oranje
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bromley / MXRCXL
Paard, Den Haag
20:00
Patrick Sweany
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cris Cab
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lebanon Hanover
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Geertruida Presents: Mannheim / Mountain Bike (B)
Patronaat, Haarlem
20:00
Wood Brothers
Q-bus, Leiden
20:00
Wim Helsen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
20:00
Dana Fuchs
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Justin Timberlake
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Edsilia Rombley
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
ComedyKings
Theater PePijn, Den Haag
DeWolff
Tivoli, Utrecht
20:30
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
Minor Alps
Vera, Groningen
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
20:30
Claude Hay
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Wilminktheater, Enschede
21:00
INVSN
Winston, Amsterdam
vrijdag 02 mei 2014
18:00
Neurotic Deathfest
013, Tilburg
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Ramón Kailani / Sausan Hussein
Apollofirst Theater, Amsterdam
traumahelikopter
Atak, Enschede
19:00
Deth Enemy
Baroeg, Rotterdam
The Kik
Bibelot, Dordrecht
21:00
Chet Faker
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tribute2BobMarley door rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bert Gabriels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Hooverphonic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Live Karaoke Band & Jane @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia / Mic
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Wim Helsen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
20:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
Jacqueline Govaert
De Helling, Utrecht
20:30
Mothers Finest Tribute / Thin Lizzy Tribute / Vannstein
De Hofnar, Aalten
20:30
Mathilde Santing / Maarten van der Grinten
De Kattendans, Bergeijk