Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
BIRD
Rotterdam
16:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Ahoy
Rotterdam
Megaland
Landgraaf
20:15
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Doornroosje
Nijmegen
Ghelamco Arena
Gent
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:15
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
20:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Festivalpark Werchter
Werchter
Livestream
Online
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
20:45
Zik Zak
Ittre
Vrijthof
Maastricht
Boom Chicago
Amsterdam
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Kruidtuin
Mechelen
19:00
Iduna
Drachten
21:30
Iduna
Drachten
Chassé Theater
Breda
20:30
So What!
Gouda
21:00
Musis
Arnhem
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
013
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
14:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Megaland
Landgraaf
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:15
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
Scala Theater
Utrecht
Ghelamco Arena
Gent
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
013
Tilburg
Paleis Soestdijk
Baarn
19:00
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
21:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
22:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
De Meester
Almere
Livestream
Online
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Balkenhaven
Zaandam
De roost
Erp
21:00
Vera
Groningen
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Vrijthof
Maastricht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
17:30
Lewinski
Sneek
donderdag 08 juli 2021
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
16:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
20:30
Club Pussycat, What's New? - Robin Kester En Apneu
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Coline & Toitoine / GUYY / Jibran
Cinetol, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Ellen ten Damme
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Eli Goffa
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Figgie / Teddy's Hit / Waltzburg
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Het Zomer Theater: Rolf Sanchez
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:00
Jaouad
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
John Legend
Ahoy, Rotterdam
Landgraaf Live: Wir Sind Spitze
Megaland, Landgraaf
20:15
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
22:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Nile Rodgers & Chic
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Rose Tattoo
Markant Uden, Uden
20:00
Rose Tattoo
De Pul, Uden
20:15
Sandra van Nieuwland
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Spinvis
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
20:00
Stef Kamil Carlens
Luxor Live, Arnhem
Tino Martin - Liefde en Geluk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tizaan Alphonso Quintet
Poppodium Volt, Sittard
Werchter Parklife: Bazart
Festivalpark Werchter, Werchter
Within Temptation
Livestream, Online
vrijdag 09 juli 2021
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
20:45
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach
Boom Chicago, Amsterdam
Bospop
Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Botaniek Live: Glints / K1D / Rare Akuma
Kruidtuin, Mechelen
19:00
Boys Named Sue
Iduna, Drachten
21:30
Boys Named Sue
Iduna, Drachten
Breda Live
Chassé Theater, Breda
20:30
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
21:00
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
20:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Dina
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
DJ Willie Wartaal
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Douwe Bob
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Douwe Bob
Zuiderparktheater, Den Haag
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Hans Dulfer
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Hans Hannemann
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Het Zomer Theater: Racoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
14:00
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hot Stuff
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
20:30
Joris Linssen & Caramba
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Julidans
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
KIEFF
dB's, Utrecht
Landgraaf Live: The Dirty Daddies
Megaland, Landgraaf
20:00
Lucas Hamming
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
18:30
Metropool Open Air: Typhoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:15
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Bibelot, Dordrecht
21:30
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Bibelot, Dordrecht
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
18:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
LantarenVenster, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
BIRD, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
De Doelen, Rotterdam
20:30
Old Man Gloom
Vera, Groningen
20:45
Price
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Q'n
013, Tilburg
Racoon
Paleis Soestdijk, Baarn
19:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
21:00
Roel Spanjers
Haarlem Blues Club, Haarlem
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
20:00
Slagwerk Den Haag
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
17:00
Sonurber
Camping Kallumaan, Kraggenburg
20:30
Sophie Janna & Eyal
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Stand-upcomedy avond
Openluchttheater Ede, Ede
21:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
19:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
22:15
The Kik
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
The Kik
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Walk The Line: Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht
Werchter Parklife: Gabriel Rios + Eefje de Visser + Emmy D'Arc
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Wies
De Meester, Almere
Within Temptation
Livestream, Online
WOO HAH!
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
23:00
WTF: Multiplex b2b Thizl and more
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 10 juli 2021
18HRS Festival
Balkenhaven, Zaandam
7th Sunday - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
21:00
A Fungus
Vera, Groningen
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Butien Spelen (zonder
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
17:30
Anne Feenstra Band
Lewinski, Sneek