Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Megaland
Landgraaf
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Vrijthof
Maastricht
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Livestream
Online
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:15
't Rozenknopje
Eindhoven
Outdoor Valley
Bergschenhoek
Livestream
Online
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
Noord Aa
Zoetermeer
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Café de Cactus
Hengelo
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
De Nijverheid
Utrecht
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Megaland
Landgraaf
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Grenswerk
Venlo
Vrijthof
Maastricht
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Livestream
Online
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
20:00
Park Theater
Peer
20:00
Museum Schokland
Schokland
20:15
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
Mezz
Breda
De Amer
Amen
Almere Strand
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Outdoor Valley
Bergschenhoek
Livestream
Online
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
E3 Strand
Eersel
Park Bekkerveld
Heerlen
Fort bij Vechten
Bunnik
Noord Aa
Zoetermeer
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
De Schalm
Westwoud
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Festivalpark Werchter
Werchter
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
013
Tilburg
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
donderdag 15 juli 2021
20:00
At Short Notice / Carbon Oxid / Hodee / Sterf / Strive
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Freeborn Brothers
Café de Cactus, Hengelo
Landgraaf Live: Bläck Fööss
Megaland, Landgraaf
20:00
KOMODO
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Amsterdamse Zomer: Guido Weijers
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
The Waiting
Poppodium Volt, Sittard
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:00
Within Temptation
Livestream, Online
20:00
Stijn
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Nana Adjoa
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
Stage 1,5: Leah Rye
Patronaat, Haarlem
20:30
Jasper Steverlinck
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Roué Verveer
Deventer Schouwburg, Deventer
21:15
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 16 juli 2021
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
Rastaplas
Noord Aa, Zoetermeer
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
16:00
Bruut! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Suzan & Freek
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Leonard Ford
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Lodewijk van Gorp / Sietse Huisman
Café de Cactus, Hengelo
Het Zomer Theater: Typhoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Fource
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Bony King of Nowhere / Meskerem Mees
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
19:00
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Son De Aquí
De Nijverheid, Utrecht
19:15
3JS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
19:30
Milow
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Naaz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arijit Singh
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jazz Club XL: Tribute to Charlie Parker met James Carter & JOC
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Blackwave. / Emma Bale
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Cello Biënnale Kwintet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Landgraaf Live: ABBA Revival
Megaland, Landgraaf
Alicia Keys
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Suzan & Freek
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Alverman
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Hannah Mae
Grenswerk, Venlo
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Luwten
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:00
Within Temptation
Livestream, Online
20:00
Tim Knol
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:00
Botaniek Live: Kids With Buns / Sam de Nef
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Robin Borneman
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
20:00
De Mens
Park Theater, Peer
20:00
Boaz Roelevink / Paul de Munnik / Tess Merlot
Museum Schokland, Schokland
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Elsrijk, Amstelveen
20:30
Stage 1,5: Een Kasper - Ep Release + Jacht
Patronaat, Haarlem
20:30
Mick Stender
Groene Engel, Oss
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Milow
Zuiderparktheater, Den Haag
21:45
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Sophie Straat - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 17 juli 2021
Go! Go!! Durango!!!
Mezz, Breda
Langs de Oevers van de Tijd
De Amer, Amen
Oh My! Music Festival
Almere Strand, Almere
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
Dominator Festival
E3 Strand, Eersel
ParkCity Live
Park Bekkerveld, Heerlen
Crazy Wonderland Festival
Fort bij Vechten, Bunnik
Rastaplas
Noord Aa, Zoetermeer
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
13:00
Thuishaven Zomer - Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:00
The Cats in the House
Café de Cactus, Hengelo
15:00
Buitenspelen voor de GRAP: Someone + Nina June
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Nephylim
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
NinaLynn
De Schalm, Westwoud
15:30
Dirk Scheele
Leeghwaterpark, Purmerend
16:00
Nana Adjoa - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
De Mens / Ruben Block
Festivalpark Werchter, Werchter
16:00
Lighters Up
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:00
De Amsterdamse Zomer: Snelle & De lieve jongens band - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Faske
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Eddy & the Ethiopians
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Rebelion Presents The First Dose
013, Tilburg
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Het Zomer Theater: Di-rect
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Tribute To Charlie Parker: James Carter & Jazz Orchestra Of The Concer
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Erik van Muiswinkel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam