Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
12:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Kuip
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Innocent
Hengelo
De Brielsche Aap
Brielle
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
V11
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Maassilo
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:15
Singer Theater
Laren
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
20:15
Kasteel Erenstein
Kerkrade
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
zondag 16 augustus 2020
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne
De Brakke Grond, Amsterdam
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
12:00
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
maandag 17 augustus 2020
Agnes Obel
013, Tilburg
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 18 augustus 2020
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2020
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Gatecreeper @ V11
V11, Rotterdam
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Stan Van Samang
Kursaal Oostende, Oostende
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Toonzetters: Fresku
De Balie, Amsterdam
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2020
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
Tim Akkerman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tijn van der Sanden
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Camille Camille / Portland
M Leuven, Leuven
20:00
Mama's Jasje
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Fleurine
Tolhuistuin, Amsterdam
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 21 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
I Sing Ed Sheeran
Markant Uden, Uden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Shadow of Intent
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Hoftheater, Raalte
Buurman
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Flip Kowlier
M Leuven, Leuven
20:00
Sergio
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
18:00
Dyanne Sleijpen / Rob Mennen
Kasteel Erenstein, Kerkrade
20:15
Lotte Walda
Kasteel Erenstein, Kerkrade
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Danny Vera
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
GUYY
Patronaat, Haarlem
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen