Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Burgerweeshuis
Deventer
BIRD
Rotterdam
Balkenhaven
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
10:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
12:00
Zuiderparktheater
Den Haag
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
16:00
Zuiderparktheater
Den Haag
16:00
Zaantheater
Zaandam
Westergasfabriek
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
11:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Scala Theater
Utrecht
19:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
16:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Mezz
Breda
15:30
Metropool
Hengelo
LantarenVenster
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Ghelamco Arena
Gent
Gaasperpark
Amsterdam-Zuidoost
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Festivalterrein Haaren
Haaren
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Festivalpark Werchter
Werchter
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De roost
Erp
De Doelen
Rotterdam
13:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
Burgerweeshuis
Deventer
BIRD
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
10:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Café de Cactus
Hengelo
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Veluvine
Nunspeet
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
GRID Zeebrugge
Zeebrugge
Ghelamco Arena
Gent
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
19:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
Megaland
Landgraaf
zaterdag 10 juli 2021
19:30
Sophie Stravens
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
NN North Sea Jazz Downtown
BIRD, Rotterdam
18HRS Festival
Balkenhaven, Zaandam
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
10:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
13:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
zondag 11 juli 2021
12:00
Juf Roos
Zuiderparktheater, Den Haag
14:00
Juf Roos
Zuiderparktheater, Den Haag
16:00
Juf Roos
Zuiderparktheater, Den Haag
16:00
Roué Verveer
Zaantheater, Zaandam
Hunkering
Westergasfabriek, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
11:30
Club Classique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
ZO! Gospel Choir
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
ZO! Gospel Choir
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
19:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
21:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
16:15
Judy Blank show 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Judy Blank show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kong
Podium Victorie, Alkmaar
Ben Harper
Paradiso, Amsterdam
16:00
Navarone
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Navarone
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
Andre van den Boogaart
Mezz, Breda
15:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
NN North Sea Jazz Downtown
LantarenVenster, Rotterdam
Melissa Etheridge
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer
Hedon, Zwolle
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Guilty Pleasure Festival
Gaasperpark, Amsterdam-Zuidoost
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
REAWAKE Festival
Festivalterrein Haaren, Haaren
WOO HAH!
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Tourist LeMC
Festivalpark Werchter, Werchter
Bospop
Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
7th Sunday - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
NN North Sea Jazz Downtown
De Doelen, Rotterdam
13:00
Sonurber
Camping Kallumaan, Kraggenburg
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
NN North Sea Jazz Downtown
BIRD, Rotterdam
15:00
Het Gezelschap
Baroeg, Rotterdam
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
10:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
maandag 12 juli 2021
Amon Amarth
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rufus Wainwright
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Sessions: Stompin' Grounds
Effenaar, Eindhoven
Judy Blank & Dylan Earl
Café de Cactus, Hengelo
dinsdag 13 juli 2021
18:00
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hatari
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 14 juli 2021
20:00
3JS
Veluvine, Nunspeet
Het Zesde Metaal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
18:00
Aili / EMY
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Erik van Muiswinkel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Erik van Muiswinkel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Dick Annegarn
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
Regi
GRID Zeebrugge, Zeebrugge
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
19:30
Fource
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Diamonds Are Forever – An Evening With James Bond
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Diamonds Are Forever – An Evening With James Bond
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Bob Hoving Quintet
Cinetol, Amsterdam
donderdag 15 juli 2021
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
3JS
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Waiting
Poppodium Volt, Sittard
18:00
Het Zomer Theater: Floor Jansen
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Stage 1,5: Leah Rye
Patronaat, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nana Adjoa
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
19:15
Finale Roos van Nijmegen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Amsterdamse Zomer: Guido Weijers
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Esther de Jong
Neushoorn, Leeuwarden
Alceu Valença
Melkweg, Amsterdam
Landgraaf Live: Bläck Fööss
Megaland, Landgraaf