Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
21:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
BIRD
Rotterdam
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Malieveld
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Slottuintheater
Zeist
De Helling
Utrecht
18:30
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Slottuintheater
Zeist
22:00
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
LOLA050
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Hofman
Utrecht
013
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Slottuintheater
Zeist
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Willemeen
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Slottuintheater
Zeist
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Kasteel Montfort
Montfort
20:00
Openluchttheater De Hunnebergen
Luyksgestel
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
donderdag 08 augustus 2019
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 09 augustus 2019
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 10 augustus 2019
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Slapshot
Little Devil, Tilburg
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11
V11, Rotterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
21:00
Fields of the Nephilim
Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Bon Jovi, by Europe's No.1 tribute: Bad Medicine (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:15
Alex Ploeg/De R?gahs/Martijn Kardol/Nabil/Rayen Panday
Zuiderparktheater, Den Haag
16:00
Levi Noah / porto cabello
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Someone / Luka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Sofie Winterson
Artis, Amsterdam
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Counterfeit
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Afrodam Summer Jam
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Randall
Melkweg, Amsterdam
zondag 11 augustus 2019
19:00
Krisiun
Little Devil, Tilburg
15:00
Pim de Roij (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
Corey Harris
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Prong
Cacaofabriek, Helmond
19:30
After The Burial / Thy Art Is Murder
Patronaat, Haarlem
15:00
Jack 'n Jiffs
PopEi, Eindhoven
20:00
Good Riddance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Soul2Soul
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
P!nk
Malieveld, Den Haag
20:30
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fresku & Benjamin Fro
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Brass Against
Melkweg, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
maandag 12 augustus 2019
20:00
Wende Snijders
Slottuintheater, Zeist
Of Mice & Men
De Helling, Utrecht
18:30
D.R.I.
Little Devil, Tilburg
Erykah Badu
013, Tilburg
Hypocrisy / Soilwork
Effenaar, Eindhoven
Vintage Trouble
Paard, Den Haag
dinsdag 13 augustus 2019
Diggy Dex
Slottuintheater, Zeist
22:00
The Contortionist
Merleyn, Nijmegen
Prong
Patronaat, Haarlem
Live at Lola: VAN GOAT (CAN) + the Unplacables
LOLA050, Groningen
19:30
Of Mice & Men
Dynamo, Eindhoven
woensdag 14 augustus 2019
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Slottuintheater, Zeist
20:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Alan Parsons Live Project
013, Tilburg
Code Orange
Dynamo, Eindhoven
20:30
Skegss
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 15 augustus 2019
20:30
Danny Vera
Slottuintheater, Zeist
20:00
REV. JAMES LEG
dB's, Utrecht
20:00
Alan Parsons Live Project
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Grungblavers
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
OR THE FALLEN DREAMS (USA) + SKYWALKER (CZ/UK) + INVISIONS + THE ROYAL
Willemeen, Arnhem
The Chats
Paradiso, Amsterdam
22:00
Elephant Gym
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 16 augustus 2019
20:30
Reinbert de Leeuw
Slottuintheater, Zeist
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pro-Pain
dB's, Utrecht
21:00
Oceans of Slumber (USA) + The Devil's Trade (HUN)
Little Devil, Tilburg
19:00
Krisiun + Prostitute Disfigurement + Sepiroth
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Ragtime Wranglers play Link Wray
Rotown, Rotterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Di-rect
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Live at Lola: No Matter (IRE) + He Said No!
LOLA050, Groningen
20:30
Danny Vera
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rolando Bruno
Paradiso, Amsterdam
Hatebreed
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 17 augustus 2019
Howard Jones
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Oliver Dawson Saxon
Spirit of 66, Verviers
21:00
Hate (POL) + Beheaded (MLT)
Little Devil, Tilburg
19:00
Phoenix Ashes
Kasteel Montfort, Montfort
20:00
Abba Tribute
Openluchttheater De Hunnebergen, Luyksgestel
20:00
LIVE: Reggae Rhythms, met Eazzup & Consciousness & The Limelites
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Orlando Slotconcert - Gruppo Montebello & Theaterkoor Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:45
Club Vondel #10
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Stephanie Struijk
Artis, Amsterdam
20:30
Spijkers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam