Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Simplon
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
Patronaat
Haarlem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
Paleis 12
Brussel
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
20:45
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:45
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Little Devil
Tilburg
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Metropool
Hengelo
21:30
So What!
Gouda
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
The Jack
Eindhoven
Koning Boudewijnstadion
Brussel
20:15
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Woodstock69
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
donderdag 30 mei 2019
20:00
The Lachy Doley Group
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 31 mei 2019
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
zaterdag 01 juni 2019
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
23:00
Gramma
Vera, Groningen
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
zondag 02 juni 2019
20:15
Shawn James & The Shapeshifters
De Helling, Utrecht
White Lies
Patronaat, Haarlem
21:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Bad Manners
Melkweg, Amsterdam
15:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 03 juni 2019
Psychedelic Porn Crumpets
Merleyn, Nijmegen
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 05 juni 2019
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jambinai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 06 juni 2019
The Legendary Shack Shakers + The Mourning Glories
Rotown, Rotterdam
Jake Clemons
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Black Peaks / Underoath
Dynamo, Eindhoven
Lenny Kravitz
Paleis 12, Brussel
20:45
Club Pussycat, What's New? - Tim Dawn, Fokko En Get Jealous
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 07 juni 2019
20:00
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
19:30
Possessed + Nordjevel
Baroeg, Rotterdam
21:00
Cedric Burnside / The Legendary Shack Shakers
De Zwerver, Oostende
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
20:30
Shining (Zweden)
Vera, Groningen
20:45
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
Jake Clemons
Paard, Den Haag
20:30
Garden Mum / Ziggy Splynt
Paard, Den Haag
21:00
The Wild Romance
P60, Amstelveen
zaterdag 08 juni 2019
20:30
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Shining (Zweden)
De Helling, Utrecht
20:00
LDBR: Ataraxie (F) + Sol Sistere (CHL) + Kalmen (D)
Little Devil, Tilburg
19:00
Varathron + Grafjammer + Soul Grip
Baroeg, Rotterdam
21:45
Jake Clemons
Vorstin, Hilversum
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast
Metropool, Hengelo
19:30
Possessed
Metropool Enschede, Enschede
20:45
Wild Romance
Gigant, Apeldoorn
20:30
Robert Jon & The Wreck
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - Morado
Artis, Amsterdam
19:00
The Real McKenzies
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 09 juni 2019
21:00
The Legendary Shack Shakers
Vera, Groningen
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
maandag 10 juni 2019
20:00
The Smashing Pumpkins
Lotto Arena, Antwerpen
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Blackberry Smoke / Goodbye June
Podium Victorie, Alkmaar
dinsdag 11 juni 2019
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Metallica
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
The Smashing Pumpkins
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 12 juni 2019
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Kikagaku Moyo
Vera, Groningen
Vintage Trouble
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eddie Vedder
Vorst Nationaal, Brussel
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
donderdag 13 juni 2019
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Vintage Trouble
Patronaat, Haarlem
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
vrijdag 14 juni 2019
21:00
Wild Romance
De Peppel, Zeist
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows
Metropool, Hengelo
21:30
Boskat / Kid Harlequin
So What!, Gouda
21:00
The Real McKenzies
Podium 't Beest, Goes
20:00
Birds That Change Colour
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah
Gigant, Apeldoorn
zaterdag 15 juni 2019
20:00
The Lachy Doley Group
Heyhoef-Backstage, Tilburg
21:00
The Real McKenzies
Metropool, Hengelo
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Metropool, Hengelo
Wilco
Paradiso, Amsterdam
zondag 16 juni 2019
Trivium
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
Metallica
Koning Boudewijnstadion, Brussel
20:15
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
Wilco
Paradiso, Amsterdam
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
Jack Molton Distortion
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
maandag 17 juni 2019
20:00
Garbage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
dinsdag 18 juni 2019
Lamb Of God
013, Tilburg
20:30
Scott H. Biram
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dahmers / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
The Melvins
Melkweg, Amsterdam
woensdag 19 juni 2019
Godsmack
013, Tilburg
21:00
Real Farmer / Steve French / The Sweet Release of Death
V11, Rotterdam
Gore / YOB
Doornroosje, Nijmegen
The Melvins / YOB
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Indianizer
Woodstock69, Bloemendaal
Gojira
Melkweg, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam