Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Pit
Terneuzen
13:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
013
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Concertgebouw
Amsterdam
13:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
13:00
Mezz
Breda
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Oostblok
Amsterdam
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Q-Factory
Amsterdam
00:00
De Bolder
Vlieland
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:30
Little Devil
Tilburg
23:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dynamo
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gelredome
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
dinsdag 14 augustus 2018
21:00
Jasta
Cacaofabriek, Helmond
20:00
D.R.I.
De Pit, Terneuzen
13:30
Ten Blakke - seniorenmiddag
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Larry & His Flask
Patronaat, Haarlem
20:00
Föllakzoid / Moaning / Omni
Rotown, Rotterdam
20:30
Coffins
Stroomhuis, Eindhoven
woensdag 15 augustus 2018
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
Misery Index
Baroeg, Rotterdam
20:30
Spinvis
BIRD, Rotterdam
20:30
Sean Koch Trio
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Moaning
Cinetol, Amsterdam
20:00
D.R.I.
dB's, Utrecht
19:30
Slightly Stoopid
Melkweg, Amsterdam
Phoebe Bridgers
Merleyn, Nijmegen
Britney Spears
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Dirty Projectors
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Woodstock live
Woodstock69, Bloemendaal
donderdag 16 augustus 2018
20:30
Sons Of The East
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Protomartyr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: Disturbance / Breakout / R.C. Sullivan
LOLA050, Groningen
23:00
Zen Village: Johnny Osbourne
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tim Welvaars - A Tribute to Toots
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Spinvis
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Spinvis
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 17 augustus 2018
Ron Gallo
Bitterzoet, Amsterdam
Municipal Waste
Dynamo, Eindhoven
20:00
Sheesham, Lotus & Son live in LOLA
LOLA050, Groningen
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
ABBA Tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Meneer van Dalen
Rotown, Rotterdam
20:00
Drumcell
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 18 augustus 2018
19:00
Tangosalon La Catedral
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
DZ Deathrays
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
ABC / Martin Fry
Boerderij, Zoetermeer
Jett Rebel
Concertgebouw, Amsterdam
13:00
Spoetnik
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Mahalia
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
21:30
The Dutch Disciples
Little Devil, Tilburg
Brockhampton
Melkweg, Amsterdam
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Miss Montreal
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Eddy et les Vedettes
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Ellen Foley
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Motion w/ DJ Masda & TC80
Sugar Factory, Amsterdam
Incubus
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 19 augustus 2018
20:00
Chic ft Nile Rodgers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Joy Formidable
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
14:00
StadsOase - o.a. Thaïti + Silent Poetry Disco
Gigant, Apeldoorn
19:00
Mutilation Rites
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Hands Off Gretel + support
LOLA050, Groningen
19:00
Young M.A.
Melkweg, Amsterdam
13:00
Erik van Haaren / The Spvrk
Mezz, Breda
17:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Stadspiraat
Oostblok, Amsterdam
12:00
Wasim Arslan
Oosterkerk, Amsterdam
17:30
Ralph van Raat speelt Radiohead en meer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
13:00
Lazy Sunday: Duende
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited
Q-Factory, Amsterdam
Cigarettes After Sex
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Buck Meek
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
James Oesi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
New Cool Collective
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 20 augustus 2018
20:00
Cheeky Monday: VICIOUS CIRCLE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cut Worms
Paradiso, Amsterdam
19:45
Bars and Melody
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 21 augustus 2018
00:00
New Cool Collective
De Bolder, Vlieland
19:30
Die Krupps / Front line assembly
De Helling, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Foster Care (US) + support
LOLA050, Groningen
19:00
No Name
Melkweg, Amsterdam
Imarhan / Blonde Redhead / Snail Mail
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comethazine / Thouxanbanfauni
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Wolpop: Andere Koek! / Stennis / Gully Flowers / Hutspot
Wolbodo, Delft
woensdag 22 augustus 2018
Flogging Molly
013, Tilburg
Beartooth
013, Tilburg
21:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Burgerweeshuis, Deventer
Welshly Arms
Melkweg, Amsterdam
The Real McKenzies
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer
Paradiso, Amsterdam
15:00
Theatergroep Yalla Yalla - Amboula
Zuiderparktheater, Den Haag
donderdag 23 augustus 2018
20:30
La Dispute
Bitterzoet, Amsterdam
In Flames
Effenaar, Eindhoven
20:30
Popa Chubby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Tangarine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:30
Sheesham & Lotus & 'Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:30
High fighter
Little Devil, Tilburg
23:00
LOLA NoorderZon Afterparty! with: The Ditches SWE / Copout ISR
LOLA050, Groningen
20:30
Egbert speelt Derix, Marillion & Falco
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Living End
Rotown, Rotterdam
vrijdag 24 augustus 2018
20:00
Midnight Marauders
BIRD, Rotterdam
Madball
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
dB's, Utrecht
20:00
The Living End @ Dynamo
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
Spinvis
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Living End
Dynamo, Eindhoven
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
19:30
Justin Timberlake
Gelredome, Arnhem
21:00
The Gaping Moles (USA) + Dada's Troost
Little Devil, Tilburg