Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
23:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
18:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Prinsenhof
Best
20:30
Q-bus
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
StudioGonz
Gouda
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
14:00
Baroeg
Rotterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Pul
Uden
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
vrijdag 25 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart
LOLA050, Groningen
20:00
Tom Russell
Luxor Live, Arnhem
21:00
David Benjamin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nick Mulvey
Maassilo, Rotterdam
20:00
The Adele Project
Markant Uden, Uden
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
19:00
The Compozers
Melkweg, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
18:30
Projekt Rakija
Mezz, Breda
20:00
Jamai
Mezz, Breda
20:15
The Dire Straits Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Rootbag
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Waylon (Uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Awkward i
Neushoorn, Leeuwarden
Jeangu Macrooy
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
De Dijk
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Callahan Clearwater revival
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
P60, Amstelveen
19:30
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:30
Christopher Paul Stelling
Paco Plumtrek, Almelo
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
DAAN (B)
Poppodium Volt, Sittard
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
Son Mieux / The Brahms
Rotown, Rotterdam
20:15
Her Majesty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Frankie & The Witch Fingers
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Frankie
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Deathtrap EP release
StudioGonz, Gouda
20:30
Ruth Koleva
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Native Response w/ Etapp Kyle & The Persuader
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt
The Jack, Eindhoven
20:30
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Speeldoos, Baarn
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Akua Naru
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Oblivians
Vera, Groningen
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 mei 2018
19:00
Marduk
013, Tilburg
New Cool Collective
Agnietenhof, Tiel
21:00
Make Out Molly + Pavlove
Altstadt, Eindhoven
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
Stef Bos - Kern
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Niko / Petersburg Orderer
Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Gazpacho
Boerderij, Zoetermeer
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
23:00
NACHTTUIN
Burgerweeshuis, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rood Adeo
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
De Kleine Willem, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jamai
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
20:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Pul, Uden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Verse Vis 2018
De Zwerver, Oostende
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Author & Punisher / Sumac
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Poke / Ray Fuego
Duycker, Hoofddorp
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Effenaar, Eindhoven
20:30
Haux
EKKO, Utrecht
23:45
ABSTRACT ft. Abstract Division
Filmtheater Luxor, Zutphen