Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mezz
Breda
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
De Bonte Wever
Assen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Podium 't Beest
Goes
Boerderij
Zoetermeer
20:00
DeMess
Naarden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
Breepark
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Ketelhuis
Eindhoven
20:00
Grote Kerk
Zwolle
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
O.J.C.Cartouche
America
20:30
Grenswerk
Venlo
Effenaar
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Effenaar
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schuur
Haarlem
Munttheater
Weert
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Vorstin
Hilversum
Markant Uden
Uden
20:00
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Groene Engel
Oss
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jonosh
Asten
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Altstadt
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rotown
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Atak
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Gelredome
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Bibelot
Dordrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
So What!
Gouda
20:30
't Ukien
Kampen
19:30
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Roma
Antwerpen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
vrijdag 22 december 2017
20:00
Mister and Mississippi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Nadja Filtzer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nele Needs A Holiday
Mezz, Breda
20:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
23:00
Nightshift presents: De Sluwe Vos
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Oleta Adams
De Bonte Wever, Assen
23:00
Overmono / Tessela / Truss
Doornroosje, Nijmegen
Pater Moeskroen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Phantom Elite
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
20:30
SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:00
Soulwax
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Sunday at eight
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Teske
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Charm The Fury
Podium 't Beest, Goes
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Dutch
DeMess, Naarden
The Nits
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Overslept
De Meester, Almere
Tiësto
Breepark, Breda
21:00
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Tom Trago
Ketelhuis, Eindhoven
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Grote Kerk, Zwolle
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew
dB's, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 23 december 2017
20:00
Abba Gold
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Abrupt Demise / Graceless
Gryphus, Vierlingsbeek
21:30
Bjorno / Dr. Rude / Outsiders / The Darkraver
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Bökkers
O.J.C.Cartouche, America
20:30
Broederliefde
Grenswerk, Venlo
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
De Maaspoort, Venlo
21:00
Christmas Sing-a-long
Effenaar, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Munttheater, Weert
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Daredevils
Vorstin, Hilversum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Markant Uden, Uden
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
De Sluwe Vos / Lucky Done Gone
Groene Engel, Oss
23:45
Delta Funktionen
Sugar Factory, Amsterdam
Diggy Dex
De Oosterpoort, Groningen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Donnerwetter
Jonosh, Asten
20:45
Dool + Gold
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Happy Camper
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
HRTZ
Bibelot, Dordrecht
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Jermain Bridgewater
Altstadt, Eindhoven
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:00
Kitchenette / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kris Berry
Metropool, Hengelo
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Luxor Live, Arnhem
22:00
LIVE: No Time Funky Soulband
Muziekcafé Helmond, Helmond
Luwten
Rotown, Rotterdam
20:00
Mala Vita
Simplon, Groningen
20:30
MARS WILLIAMS PRESENTS 'AN AYLER XMAS'
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mister and Mississippi
EKKO, Utrecht
20:00
Molly Hatchet
Atak, Enschede
22:00
Mt. Echo + Bismut + MNHM
Merleyn, Nijmegen
15:00
Music Show Scotland
Gelredome, Arnhem
20:00
My Baby
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nielson
Bibelot, Dordrecht
Oleta Adams
Flint, Amersfoort
20:30
Orange Skyline
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
philharmonie zuidnederland: Tsjaikovski's Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:30
Sabrina Starke
't Ukien, Kampen
19:30
Sevn Alias
013, Tilburg
21:00
Sham 69
Little Devil, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spinvis
De Roma, Antwerpen
20:30
Stardusters
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Steffen Morrison Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
21:00
STUFF. + Geroezemoes
De Zwerver, Oostende