Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Royal Theater
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
21:00
Stathe
Utrecht
18:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Café De Meister
Geleen
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Stathe
Utrecht
18:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Slottuintheater
Zeist
De Splinter
Venlo
013
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Le Brocope
Oldeberkoop
15:00
Artis
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:45
NiXenMeer
Enschede
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
PopEi
Eindhoven
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Trix
Antwerpen
15:30
Baroeg
Rotterdam
12:30
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
Iduna
Drachten
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
zondag 20 augustus 2017
15:00
DOX Family Afternoon: Bruut! / Ivar / Steffen Morrison
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Crowbar / Herder / Obese
Baroeg, Rotterdam
17:00
Cats on the Corner
The Saint, Eindhoven
Alex Vargas
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 21 augustus 2017
Slapshot
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Parker Millsap
Paradiso, Amsterdam
Kate Nash
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crowbar
Iduna, Drachten
19:00
Chronixx
Paradiso, Amsterdam
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 augustus 2017
20:00
O.c. (d.i.t.c.)
De Marktkantine, Amsterdam
20:30
Monarch
dB's, Utrecht
20:30
Lambchop
Royal Theater, Heerlen
20:00
John Moreland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fruit Bats / Vetiver
Paradiso, Amsterdam
Chronixx + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Breaking Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
Band Of Horses
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 23 augustus 2017
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
The Wailers
Melkweg, Amsterdam
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
John Moreland
Stevenskerk, Nijmegen
Jimmy Eat World
Melkweg, Amsterdam
20:00
Complexity presents: The Number Twelve Looks Like You
Patronaat, Haarlem
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
Allah-Las + Altin Gün
Maassilo, Rotterdam
19:45
A.J. Croce
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 24 augustus 2017
22:45
Zomerconcert: My Generation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Parquet Courts
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kapitan Korsakov / Nothing
Paradiso, Amsterdam
19:45
JP Harris & The Tough Choices / The Lock Keepers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Japandroids
De Helling, Utrecht
20:00
Cultura Nova: Antilopen Gang
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
Little Devil, Tilburg
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
AJ Croce
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
1967: The Summer of Love
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 25 augustus 2017
Uli Jon Roth
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Curious Incident
Stathe, Utrecht
18:00
ROCK 'N GRILL - 2 BED
PopEi, Eindhoven
20:00
Procreation + Mouflon + Dauthuz
Little Devil, Tilburg
22:00
Oceans Ate Alaska
Merleyn, Nijmegen
19:30
Main Source
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kapitan Korsakov / Nothing
Vera, Groningen
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
First Blood
Café De Meister, Geleen
Electric Wizard
Patronaat, Haarlem
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
P60, Amstelveen
20:00
Blackup / Brat Farrar
dB's, Utrecht
zaterdag 26 augustus 2017
20:00
Wat Als Het Leven Een R&B-Clip Was?: One Trick Pony + Lyy + The Dopest
Merleyn, Nijmegen
Suffocation + Sisters of Suffocation
Dynamo, Eindhoven
20:00
Slapshot
Iduna, Drachten
20:00
New Model Army
Podium 't Beest, Goes
21:00
Martijn Fischer zingt Hazes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:00
Lilian Vieira
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kapitan Korsakov / Nothing
Rotown, Rotterdam
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Juneville
Stathe, Utrecht
18:00
Jeroen van Helsdingen
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Heavy Metal Thunder
Little Devil, Tilburg
20:30
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
20:00
Earth & Fire
Bibelot, Dordrecht
16:00
David & The Circumstances / La très illustre compagnie du Chat Noir
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
22:00
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Cuadro Flamenco / Irene Alvarez
Slottuintheater, Zeist
Crowbar
De Splinter, Venlo
Converge
013, Tilburg
23:00
Bokoesam / Yung Internet / Josbros / Wivvamilie
Luxor Live, Arnhem
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Le Brocope, Oldeberkoop
15:00
Altın Gün
Artis, Amsterdam
zondag 27 augustus 2017
Triggerfinger
Rotown, Rotterdam
15:00
Tim Knol
Dassenakker Live, Houten
15:45
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
22:00
Psyched
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jasta
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Humans Screaming Like Goats (akoestisch trio)
PopEi, Eindhoven
Hooverphonic
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
August Burns Red
Trix, Antwerpen
15:30
Anger Machine / Pro-Pain / Probation
Baroeg, Rotterdam
12:30
Andrea Vasi / James Oesi
Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
Amorphis
Iduna, Drachten
maandag 28 augustus 2017
21:00
Kraantje Pappie / StukTV
Hedon, Zwolle
dinsdag 29 augustus 2017
19:45
Mutemath
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kliko Fest presents: Demon's Claws + Sleeping Beauties
Patronaat, Haarlem
Interpol
013, Tilburg
Franz Ferdinand
Paradiso, Amsterdam
woensdag 30 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
22:00
The Dustbowl Revival
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
Interpol
De Oosterpoort, Groningen
Franz Ferdinand
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:15
Deerhoof
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 31 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
Richie Kotzen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam