Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
Extase
Tilburg
Extase
Tilburg
Duycker
Hoofddorp
19:30
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
19:30
dB's
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
013
Tilburg
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 30 september 2016
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
Tommy Emmanuel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
Delain
Luxor Live, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Junushoff Theater, Wageningen
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
20:00
Beers, Burgers & Bands: Camilla Blue
Hofman, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
GET LIT met o.a. Jonna Fraser
Het Bolwerk, Sneek
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Vampires Everywhere! / Yashin
Extase, Tilburg
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
19:30
The Spvrk / FREEB / White Elephant
De Pul, Uden
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
19:45
Aussie Assault Tour 2016
De Helling, Utrecht
20:00
Sven Hammond
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Stonerider
De Bosuil, Weert
19:30
Wederganger
dB's, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Living Room Heroes
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
19:00
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Satan
Altstadt, Eindhoven
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
zaterdag 01 oktober 2016
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
22:00
White Miles
Vera, Groningen
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam