Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Rex
Mol
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Mezz
Breda
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Hofman
Utrecht
18:45
013
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
ACU
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Gym
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Grounds
Rotterdam
19:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
V11
Rotterdam
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
De Bosuil
Weert
23:30
Maloe Melo
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
van Beresteyn
Veendam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
21:00
Taverne
Bergen
17:00
Wim van Doorne Muziekkiosk
Eindhoven
donderdag 08 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cheyenne Toney
P60, Amstelveen
21:00
Christopher Paul Stelling + Frank Rensen
V11, Rotterdam
22:00
Cian Nugent
Merleyn, Nijmegen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Dijk
Mezz, Breda
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dutch Delta Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
Eilen Jewell + Bootleg Betty
Luxor Live, Arnhem
21:00
Elektroniche ft. Dollkraut
Luxor Live, Arnhem
20:00
Herder / Pound
Patronaat, Haarlem
21:30
Hofman Live: Assorted Travellers + Oliver Dominique
Hofman, Utrecht
18:45
Incubate Festival #2
013, Tilburg
22:00
July Talk
Vera, Groningen
Landmvrks
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
M. Ward
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marbert Rocel
Paard, Den Haag
20:30
Mike Krol
ACU, Utrecht
21:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Roots Rising EP Release
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
18:00
Silver Mountain
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
OT301, Amsterdam
22:00
Whispering Sons
Paradiso, Amsterdam
20:00
Whistlejacket
De Gym, Groningen
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 09 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Beans & Fatback
Victorie, Alkmaar
21:00
Ben Poole / Bolt & the Swamp People
De Bosuil, Weert
21:00
Betrayers Of Babylon / Sex Drugs & Offbeats
Luxor Live, Arnhem
20:30
Bryan Adams Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Rene SG
Patronaat, Haarlem
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Douwe Bob
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Drew Holcomb
Paradiso, Amsterdam
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
21:00
Eilen Jewell
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
First Degree Burns + Phoenix City Retaliators
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Golden Earring
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
HardHeaderz Label Night II
Grounds, Rotterdam
19:00
Incubate Festival #2
013, Tilburg
19:00
Incubate: Venom Prison (UK) + Grieved (SWE) + Whispering Sons (B) + Bl
Little Devil, Tilburg
20:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Iduna, Drachten
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
20:00
Julian Sas
P60, Amstelveen
21:00
Laura Gibson
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Listener
V11, Rotterdam
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
Massada
Paard, Den Haag
20:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly)
Vorstin, Hilversum
20:30
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
21:00
Ntjam Rosie
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Opera Carmen Revisited
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Quiet Hollers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
ROCK 'N GRILL - The Moods
PopEi, Eindhoven
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:15
Sharon Robinson
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Talkin' Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 10 september 2016
00:00
10 jaar HBA; Boaz van de Beatz / JeBroer / Mr. Polska / Yung Felix
Paradiso, Amsterdam
21:30
90's NOW
De Bosuil, Weert
23:30
Alcuna Wilds / Tosk
Maloe Melo, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Annet Malherbe / Frédérique Spigt - Elvis Never Left The Building
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
AVROTOS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
20:00
Birth of Joy / Emil Landman / Luuk van Dijk / Mister and Mississippi /
Paradiso, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Casa de la Muerte
Simplon, Groningen
20:30
Chantal Acda / Dez Mona in concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Club Vondel: Single Pilot, Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
CULTURE SHOCK / Netsky dj set & script MC
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Peppel, Zeist
19:30
Dave Harrington Group
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:15
Def Americans - Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
21:00
Echotape
Taverne, Bergen
17:00
Edwin Evers Band / Golden Earring / Waylon
Wim van Doorne Muziekkiosk, Eindhoven