Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Poppodium Romein
Leeuwarden
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
SuperMarkt
Den Haag
The Rambler
Eindhoven
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Twentietoe
Tiel
20:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Westerunie
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Azotod
De Meern
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
20:00
dB's
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Helling
Utrecht
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
16:00
Dizzy
Rotterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Ernesto's
Sittard
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Hofman
Utrecht
Little Devil
Tilburg
23:00
MC Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
20:00
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Tivoli
Utrecht
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
Zaal Dijk
Lemele
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
J.C. Down Town
Sittard
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 19 april 2014
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
Live From Buena Vista
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
21:30
Rich Aucoin
Rotown, Rotterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
22:00
Royal Six
Vorstin, Hilversum
22:00
LIQUICITY
Westerunie, Amsterdam
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
traumahelikopter
Xinix, Nieuwendijk
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 20 april 2014
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
Novastar
Metropool, Hengelo
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
maandag 21 april 2014
17:30
Jeroen van Vliet
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Stompin’ at the CC met Sebas & his CC Riders
CC Muziekcafé, Amsterdam
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
21:00
Dub Trio
Hedon, Zwolle
14:00
AC in DC / Flashpoint Zero / Lima / Metal Daze / Oldskool N.O. / Pictu
J.C. Down Town, Sittard
20:00
Gery Mende: Caminho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
20:00
DJ Fresh
Melkweg, Amsterdam
20:00
Drunktank
Musicon, Den Haag
21:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven