Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:00
Baroeg
Rotterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
013
Tilburg
19:30
Markant Uden
Uden
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
16:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Het Sieraad
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:45
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
Het Sieraad
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
20:00
M Leuven
Leuven
013
Tilburg
21:00
Markant Uden
Uden
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Slottuintheater
Zeist
12:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Mezz
Breda
De Brielsche Aap
Brielle
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:00
Paal 17
De Koog
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
11:00
DeMess
Naarden
Auberge du Bonheur
Tilburg
13:00
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
14:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Kuip
Rotterdam
013
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Brielsche Aap
Brielle
vrijdag 14 augustus 2020
20:00
Guy Swinnen
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Suzan & Freek
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:00
Baroeg gaat live: DJ Pim
Baroeg, Rotterdam
17:30
Vengaboys - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
19:30
Voltage
Markant Uden, Uden
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kong Foo
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 15 augustus 2020
19:00
Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
16:00
Equisa
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
18:30
Darlyn / Judy Blank / Sam & Julia
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Colin Benders
Het Sieraad, Amsterdam
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:45
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
21:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Colin Benders
Het Sieraad, Amsterdam
Brihang
Grid Antwerpen, Antwerpen
Eefje de Visser
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gebouw-T, Bergen op Zoom
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Cochon Bleu
Mezz, Breda
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
GREEN GARDEN FESTIVAL 2020
Paard, Den Haag
20:30
Tim Knol
Patronaat, Haarlem
16:00
Bizzey @ Art & Music Hotel
Gooiland Hotel, Hilversum
20:00
Paul de Munnik
Vorstin, Hilversum
21:00
Bizzey @ Art & Music Hotel
Gooiland Hotel, Hilversum
20:00
Aarde aan Daan / Yevgueni
M Leuven, Leuven
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Delicious Surprise
Markant Uden, Uden
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
zondag 16 augustus 2020
12:00
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
10:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne
De Brakke Grond, Amsterdam
Dominic Seldis: Music, Maestro!
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Deun van Seun
Mezz, Breda
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
15:00
Denise Raetsen (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
20:00
Brihang / IKRAAAN
M Leuven, Leuven
20:00
Milow
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
O'G3NE - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
13:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
De Cabaretclub
Markant Uden, Uden
14:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Chicago Capitols
CHV Noordkade, Veghel
Wolfmother
Hedon, Zwolle
maandag 17 augustus 2020
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Agnes Obel
013, Tilburg
dinsdag 18 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle