Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:30
Metropool
Hengelo
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:30
Markant Uden
Uden
21:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
013
Tilburg
Slottuintheater
Zeist
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Markant Uden
Uden
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Manifesto
Hoorn
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Slottuintheater
Zeist
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Balie
Amsterdam
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:45
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Paard
Den Haag
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
woensdag 12 augustus 2020
Sacred Reich
Metropool, Hengelo
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
Luc Steeno
Kursaal Oostende, Oostende
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Dead Kennedys
Effenaar, Eindhoven
donderdag 13 augustus 2020
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Swans
013, Tilburg
20:00
Stan Van Samang
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:30
Sam & Julia
Metropool, Hengelo
18:00
Ronald Snijders (muzikant)
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pascal Redeker
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Otto Orgel
CHV Noordkade, Veghel
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
19:30
Nachteind
Markant Uden, Uden
21:00
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Jaouad
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
High Hi / ILA
M Leuven, Leuven
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Candy Dulfer
Slottuintheater, Zeist
Brihang / Typhoon
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Blaas Of Glory
Capsloc, Capelle aan den IJssel
vrijdag 14 augustus 2020
Woodstock aan de Kralingse Plas: Leo Blokhuis / Ricky Koole / Robert J
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Voorpremière: Once Were Brothers incl. optreden met Yorick van Norden
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Voltage
Markant Uden, Uden
17:30
Vengaboys - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
Tourist LeMC
Grid Antwerpen, Antwerpen
Tourist LeMC
Grid Antwerpen, Antwerpen
19:30
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tangarine
Manifesto, Hoorn
Suzan & Freek
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
19:00
Rowwen Heze
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:00
Robin Kester
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
12:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Kong Foo
CHV Noordkade, Veghel
Jazz Club: Ben Van Gelder X Reinier Baas = Mokum In Hi-fi
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club: Ben Van Gelder X Reinier Baas = Mokum In Hi-fi
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Guy Swinnen
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
19:30
Gianski
Melkweg, Amsterdam
20:00
Edsilia Rombley
Olympisch Stadion, Amsterdam
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
21:00
Brennan Heart Presents I Am Hardstyle In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Blackbird
Paard, Den Haag
19:00
Baroeg gaat live: DJ Pim
Baroeg, Rotterdam
20:00
Audri / Noemie Wolfs
M Leuven, Leuven
zaterdag 15 augustus 2020
20:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
19:00
Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Knol
Patronaat, Haarlem
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
20:00
Paul de Munnik
Vorstin, Hilversum
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
20:45
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
GREEN GARDEN FESTIVAL 2020
Paard, Den Haag
16:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam