Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:45
dB's
Utrecht
16:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:45
Bibelot
Dordrecht
Bernie's Beachclub
Zandvoort
20:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Simplon
Groningen
21:15
Simplon
Groningen
Recreatiegebied Geestmerambacht
Broek op Langedijk
Q-Factory
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Podium Victorie
Alkmaar
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
17:00
P60
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
Ossegempark
Brussel
13:00
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Orpheus
Apeldoorn
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Luxor Live
Arnhem
Lofi
Amsterdam
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:30
Livestream
Online
23:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
Grote Kerk Veere
Veere
Graaf van Kesselstraat
Venlo
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
14:00
Ericakerk
Ede
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
17:00
De Flux
Zaandam
18:45
dB's
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
19:45
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bernie's Beachclub
Zandvoort
21:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Westergastheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Rockhal
Esch zur Alzette
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Ossegempark
Brussel
10:00
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
15:00
Nieuw & Diep
Den Helder
14:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 25 juni 2021
21:45
Dead Elvis
dB's, Utrecht
16:00
Martha Fields
Café de Cactus, Hengelo
20:15
His Trust Fund
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Blaudzun
Burgerweeshuis, Deventer
19:45
Aymar Torres
Bibelot, Dordrecht
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
20:00
BAROEG GAAT LIVE: ZWARE METALEN – REMCO + TJARDA
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 26 juni 2021
19:00
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Nagasaki Swim
Vera, Groningen
20:00
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Palmbomen II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Linde Schöne
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Jack And The Weatherman - Vroege Show
Simplon, Groningen
21:15
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Indian Summer Festival
Recreatiegebied Geestmerambacht, Broek op Langedijk
Dinner and Music with Tineke Schoemaker and Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Dirk Scheele
Podium Victorie, Alkmaar
Het Zomer Theater: Andre Hazes Jr.
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
17:00
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:30
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
13:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
16:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
Midsummer Prog Festival
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
18:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kenny B / Trijntje Oosterhuis
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
Jimmy Eat World
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Julian Schneemann
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Marise
Luxor Live, Arnhem
Nomads Festival
Lofi, Amsterdam
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
20:00
Babymetal
Livestream, Online
20:30
Stefan Schmitz
Livestream, Online
23:00
Bad Religion (the '10s)
Livestream, Online
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
Muziek op Rhoon
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Vunzige Deuntjes Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
Pieter de Graaf
Grote Kerk Veere, Veere
Zoks Festival
Graaf van Kesselstraat , Venlo
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
14:00
Muziek van C.V. Stanford
Ericakerk, Ede
20:00
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
20:00
De Niemanders (Extra Show)
DRU Industriepark, Ulft
Lavinia Meijer
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Viva Electronica
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
20:30
Rob de Nijs
De Oosterpoort, Groningen
17:00
De Kift
De Flux, Zaandam
18:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
20:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
20:30
Jack Poels
Cacaofabriek, Helmond
22:15
Jack Poels - Solo Tour 2021
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Spill Gold
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
19:45
Fokko
Bibelot, Dordrecht
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
21:00
VanWyck
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
BAROEG WORLDWIDE ON PRSPCT RADIO
Baroeg, Rotterdam
zondag 27 juni 2021
Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
Lisa Hannigan / Stargaze
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bongeziwe Mabandla
TivoliVredenburg, Utrecht
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
Blind Guardian
Rockhal, Esch zur Alzette
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
20:00
Froukje
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Het Zomer Theater: Andre Hazes Jr.
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pieter de Graaf
Paard, Den Haag
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
10:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
13:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bryan Ferry
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Kashmir (Led Zeppelin tribute)
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
18:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ellen ten Damme - Casablanca
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
15:00
Ikarai / Sanne Rambags
Nieuw & Diep, Den Helder
14:30
Charivari Trio
Musis, Arnhem
20:00
Rex Pharao
Luxor Live, Arnhem