Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Luxor Live
Arnhem
Livestream
Online
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:45
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
CHV Noordkade
Veghel
Capitole
Gent
Café Camille
Beverwijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
Ahoy
Rotterdam
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Thiemeloods
Nijmegen
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
20:00
Maassilo
Rotterdam
Livestream
Online
17:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:45
dB's
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Maassilo
Rotterdam
013
Tilburg
Willemeen
Arnhem
20:00
Valkenbergpark
Breda
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater
Overloon
Little Devil
Tilburg
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Paard
Den Haag
21:30
Paard
Den Haag
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
So What!
Gouda
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Dynamo
Eindhoven
19:30
De Kargadoor
Utrecht
zaterdag 25 juli 2020
13:00
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
14:30
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ilse DeLange
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Roel Spanjers
Mezz, Breda
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
22:00
Kraak & Smaak
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Bony King of Nowhere / Junior / Tin Fingers
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Brihang - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Het Zesde Metaal - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
Postmen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lil Kleine
De Brielsche Aap, Brielle
20:45
Throwing Bricks
dB's, Utrecht
Dona Onete: Koningin Van De Carimbó
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
DJ Mira
CHV Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
20:00
Jonny Smokes
Cacaofabriek, Helmond
21:15
Altın Gün
Burgerweeshuis, Deventer
Diljit Dosanjh
Ahoy, Rotterdam
zondag 26 juli 2020
14:00
Philip Kroonenberg - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Back to Blondie
Thiemeloods, Nijmegen
15:00
Eric Vaarzon Morel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Stage 1,5: Thijs Boontjes Dans- & Showorkest
Patronaat, Haarlem
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
18:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Convoi Exceptional
Mezz, Breda
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
17:00
Jan Vayne
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Airboxes / De Cauter Trio / Stef Kamil Carlens
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:45
Throwing Bricks
dB's, Utrecht
15:00
Destination Blues Band
CHV Noordkade, Veghel
The Adolescents
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Infected Rain + Ankor
Baroeg, Rotterdam
Glennis Grace - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
maandag 27 juli 2020
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
Dropkick Murphys
013, Tilburg
dinsdag 28 juli 2020
Municipal Waste
Willemeen, Arnhem
20:00
Ludo Xander
Valkenbergpark, Breda
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
16:00
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
Judas Priest
013, Tilburg
woensdag 29 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
19:00
Kasper van der Laan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
pip en pelle
Openluchttheater, Overloon
Domination Inc. / Nervosa
Little Devil, Tilburg
19:30
Jaguar Jaguar
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:00
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brad Paisley
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 30 juli 2020
The Iron Maidens
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Indian Askin
Paard, Den Haag
21:30
Indian Askin
Paard, Den Haag
19:00
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Kristoffer Gildenlow / Vault
Metropool, Hengelo
20:00
Deejay Abstract / Defano Holwijn / I Am Aisha / Jay-Way / Lauwtje / Sa
Melkweg, Amsterdam
20:30
Verbaak / van Bijnen
CHV Noordkade, Veghel
vrijdag 31 juli 2020
20:00
Banner
So What!, Gouda
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
13:00
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jazz Orchestra of the Concertgebouw: Tribute to Stevie Wonder
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
Black Acid
Melkweg, Amsterdam
21:30
The Glamrocks
Markant Uden, Uden
20:00
Ronnie Flex dinnershow
Maassilo, Rotterdam
20:15
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
H20
Dynamo, Eindhoven
19:30
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht