Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Café de Cactus
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Peppel
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Ahoy
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:00
P3
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Bel Air Breda
Breda
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
21:30
Vorstin
Hilversum
Het Klooster
Woerden
Hedon
Zwolle
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Q-Factory
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Simplon
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Trefpunt
Warmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Poppodium Volt
Sittard
P60
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
19:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
Beneluxtheater
Berlicum
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Cacaofabriek
Helmond
22:00
C12
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
De Grote Kerk
Alkmaar
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Effenaar
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Gigant
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Mezz
Breda
Grenswerk
Venlo
De Bosuil
Weert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Simplon
Groningen
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
20:00
Kruisherenkapel
Uden
vrijdag 18 september 2020
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
Def Americans
De Peppel, Zeist
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
La Voie De Johnny
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Beneluxtheater, Berlicum
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Grote Kerk, Alkmaar
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
20:30
The Doors
Mezz, Breda
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
Thundermother
Simplon, Groningen
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden