Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Mauritshuis
Den Haag
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
013
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Paradiso
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Fun Valley Maastricht
Eijsden
20:00
Baroeg
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
17:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
P3
Purmerend
20:00
Manifesto
Hoorn
13:00
Paal 17
De Koog
17:00
Paal 17
De Koog
19:00
Markant Uden
Uden
De Balie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Maassilo
Rotterdam
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Het Sieraad
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
20:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden
15:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
Woodstock69
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater
Overloon
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Markant Uden
Uden
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
15:00
CHV Noordkade
Veghel
013
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:45
dB's
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Auberge du Bonheur
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kavka
Antwerpen
Slottuintheater
Zeist
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 07 augustus 2020
19:30
Tino Martin
Fun Valley Maastricht, Eijsden
21:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 08 augustus 2020
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
18:00
Benjamin Herman / John Engels / Joris Teepe
Tolhuistuin, Amsterdam
Danny Vera
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
De Staat - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
Di-rect - Live Stream
Mauritshuis, Den Haag
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
EMY / Flip Kowlier / Spilar
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Ferro / Reiss
Het Sieraad, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
High Tea Sip Down
Melkweg, Amsterdam
20:00
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
Jamrock
Paradiso, Amsterdam
Jurk!
De Brielsche Aap, Brielle
21:30
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Lil Kleine
Fun Valley Maastricht, Eijsden
20:00
Live stream DJ-duo Zot & Rot
Baroeg, Rotterdam
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
17:00
Lucas Hamming
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
19:30
Lucas Hamming
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
Marcel Kapteijn / Raindogs
P3, Purmerend
20:00
Marianne Ligthart
Manifesto, Hoorn
13:00
Quintino
Paal 17, De Koog
17:00
Quintino
Paal 17, De Koog
19:00
Rewind
Markant Uden, Uden
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
Sjors Van Der Panne Zingt Robert Long
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Tangarine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tino Martin
Maassilo, Rotterdam
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Zydeco La Louisiane
Mezz, Breda
‘Still Believe’: Brood, Cuby en Sweet d’Buster (Support-act: Rosy Pere
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
zondag 09 augustus 2020
Agnes Obel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
18:00
Alex Ploeg / Howard Komproe / Rayen Panday / René van Meurs
Het Sieraad, Amsterdam
16:00
Andre van den Boogaart
Mezz, Breda
20:30
Beppie Kraft
Fun Valley Maastricht, Eijsden
15:00
Bon Scotch
O.J.C. Nirwana, Lierop
Cinnaman / Ki/Ki / Titia
Woodstock69, Bloemendaal
Circle Jerks
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
de vergeten zangeressen
Openluchttheater, Overloon
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Eerie Wanda
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Emma Heesters / Rolf Sanchez
Markant Uden, Uden
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
13:00
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
17:00
Huub van der Lubbe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Huub van der Lubbe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Job Roggeveen - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
Jurk!
De Brielsche Aap, Brielle
15:00
Killed by Martians
CHV Noordkade, Veghel
Limp Bizkit
013, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Dead Cat Stimpy
LOLA050, Groningen
20:00
Meskerem Mees / Novastar / WÖR
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Mother Mercury - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:45
Paranoid State
dB's, Utrecht
15:00
Place Like Home (singer-songwriter duo)
PopEi, Eindhoven
20:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
17:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
12:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
Vet Kindercabaret: Kapot Vet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Willy Sommers
Grid Antwerpen, Antwerpen
Willy Sommers
Grid Antwerpen, Antwerpen
Xander de Buisonjé - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
dinsdag 11 augustus 2020
Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Glennis Grace
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Glennis Grace
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
I Prevail
Kavka, Antwerpen
Iris Hond speelt Einaudi
Slottuintheater, Zeist
Life Of Agony / Static-X
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
Sacred Reich
Dynamo, Eindhoven
Sum 41
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 12 augustus 2020
Dead Kennedys
Effenaar, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Luc Steeno
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
Sacred Reich
Metropool, Hengelo
Sum 41
TivoliVredenburg, Utrecht