Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
Botanique
Brussel
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Merleyn
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vera
Groningen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Mezz
Breda
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
De Bres
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 25 april 2024
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Kantine Walhalla, Rotterdam
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yamato - HINOTORI
Scheldetheater, Terneuzen
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
19:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
19:30
Manfred Mann's Earth Band
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Palehound
Paradiso, Amsterdam
19:30
These Wicked Rivers
Boerderij, Zoetermeer
Vinyl Williams
Vorstin, Hilversum
Jamila Woods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Berre
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Schau
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Chassé Theater, Breda
20:00
The Best of Britain - The Power of Music
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Zap Mama
De Roma, Antwerpen
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Di-rect
Het Depot, Leuven
20:00
Snelle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Elmer
Trix, Antwerpen
20:00
Hugh Cornwell
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Indien
Merleyn, Nijmegen
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lainey Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Francis Of Delirium + Moonloops
Rotown, Rotterdam
20:00
The Dawn Brothers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jungle By Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Noemie Wolfs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Prins S. en De Geit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Tomas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Teddy Swims
Trix, Antwerpen
20:00
.multibeat Album Release
EKKO, Utrecht
20:00
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Louis Culture
Botanique, Brussel
20:00
Pip Blom
Vera, Groningen
20:00
The Congos & The Gladiators
Metropool Enschede, Enschede
20:00
De Kraaien
Fluor, Amersfoort
20:00
Modern English + Spasmodique
Paard, Den Haag
20:00
PopUp Choir Nederpop singalong
P3, Purmerend
20:00
Michelle David & The True-tones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:00
Kronol / So Fuckin' Confused
Iduna, Drachten
20:00
Bso / The Bricks
Mezz, Breda
20:00
POP Punk // Mark of Chaos - Overfite - Kerol
ACU, Utrecht
20:00
Ver Van Je Bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stoom + Jamkade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Arie Koomen - BOE!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ashton Brothers - Brothers
Markant Uden, Uden
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Figi Theater, Zeist
20:15
Cristina Branco
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
The LSB Experience - Songs of Crosby, Stills, Nash & Young
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
The Kik - Bal populaire
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Whitney Queen Of The Night
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Try outs
Het Klooster, Woerden
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Charl Delemarre - Charl zingt Shaffy
Cultura, Ede
20:15
Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra, Adele....KARIN
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jim van der Zee - Keep it fresh
Theater Idea, Soest
20:15
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Veluvine, Nunspeet
20:15
Tjitske Reidinga - Portret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Verborgen juwelen van Schubert en Schumann
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
20:30
Comedy Tunes Comedy Night
Metropool, Hengelo
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn