Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Parochiehuis
Delden
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Schalm
Westwoud
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Schakel
Waregem
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agnietenhof
Tiel
19:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
woensdag 24 april 2024
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs)
Het Parochiehuis, Delden
20:30
Hugh Cornwell
Hedon, Zwolle
20:00
Slum Village
Grenswerk, Venlo
20:00
The Kik - Bal populaire
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Finntroll
Effenaar, Eindhoven
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rachel Baiman
De Schalm, Westwoud
20:30
Cristina Branco
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Noord Nederlands Orkest & Babs Gons - Poëzie Ontmoet Symfonie
De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tjitske Reidinga - Portret
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stef Bos - Bloudruk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lucky Fonz III - Moederland
Chassé Theater, Breda
20:00
Michelle David & The True-tones
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
Martijn Koning - Overkill
BREStheater, Brielle
20:00
Absolem / Malo / Yvnnis
Botanique, Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Clipping.
Botanique, Brussel
20:00
Berre
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Stornoway
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pieter Derks - Ja, Leuk
Agnietenhof, Tiel
19:00
Bryson Tiller
013, Tilburg
donderdag 25 april 2024
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
20:00
Stoom + Jamkade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vinyl Williams
Vorstin, Hilversum
20:00
Pip Blom
Vera, Groningen
20:15
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Klittens
V11, Rotterdam
20:00
Elmer
Trix, Antwerpen
20:00
Teddy Swims
Trix, Antwerpen
19:30
Ghostly Kisses
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Snelle
TivoliVredenburg, Utrecht
Lavinia Meijer - Untitled 3
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jim van der Zee - Keep it fresh
Theater Idea, Soest
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Kik - Bal populaire
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The LSB Experience - Songs of Crosby, Stills, Nash & Young
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Whitney Queen Of The Night
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Knol - Gets the blues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra, Adele....KARIN
Theater De Leest, Waalwijk
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tjitske Reidinga - Portret
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arie Koomen - BOE!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Best of Britain - The Power of Music
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Cassandra Onck / Dj Kogelman / Milda
Simplon, Groningen
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yamato - HINOTORI
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Francis Of Delirium + Moonloops
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Dawn Brothers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jungle By Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Podium Boxtel, Boxtel
Queen's Pleasure
Patronaat, Haarlem
20:30
The Story Of Boybands
Patronaat, Haarlem
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yard Act
Paradiso, Amsterdam
19:30
Palehound
Paradiso, Amsterdam
22:00
Folly Group
Paradiso, Amsterdam
20:00
Modern English + Spasmodique
Paard, Den Haag
Chef'Special
Paard, Den Haag
20:30
Hilin
P60, Amstelveen
20:00
PopUp Choir Nederpop singalong
P3, Purmerend
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Noemie Wolfs
Nieuwe Nor, Heerlen