PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 mei
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
C.C. De tippe
Vledder
Theater Zuidplein
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Vera
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Spirit of 66
Verviers
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Zik Zak
Ittre
Effenaar
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
Groene Engel
Oss
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Bibelot
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
za 08 mei
Doornroosje
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Burgemeester Damenpark
Geleen
Paterskerk
Eindhoven
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Livestream
Online
Livestream
Online
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
Wilminktheater
Enschede
De Doelen
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Botanique
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Posthoorn
Hamont
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
AFAS Live
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Simplon
Groningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Baroeg
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Verwachting
Ritthem
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Neushoorn
Leeuwarden
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Vera
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Metropool
Hengelo
Vera
Groningen

vrijdag 07 mei 2021

20:00
Racoon Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Foto IQ
IQ Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
The Great Communicators Paard, Den Haag
Yentl en de Boer Theater De Veste, Delft
Shantalla TivoliVredenburg, Utrecht
Ben Wendel TivoliVredenburg, Utrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
Jandino - Opgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt! C.C. De tippe, Vledder
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Meervaart, Amsterdam
OG3NE - Sweet Harmony Tour Kennemer Theater, Beverwijk
Muyayo Rif Vera, Groningen
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners De Kunstgreep, Oostzaan
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fabian Franciscus - Kleine wereld Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Janne Schra - Janne & de Vogels Schouwburg Odeon, Zwolle
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Bibelot, Dordrecht
Janus Rasmussen Bitterzoet, Amsterdam
Della Mae De Oosterpoort, Groningen
Ed Hunters / Planet Lizzy Zik Zak, Ittre
Joy Division Undercover Effenaar, Eindhoven
Toontje Lager Cacaofabriek, Helmond
Sven Hammond Groene Engel, Oss
Boogie Monster Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
The Damned Few Bibelot, Dordrecht
Blackwave. Merleyn, Nijmegen

zaterdag 08 mei 2021

Sonic Whip Doornroosje, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Frank Boeijen - Theatertour 2020 Vooruit, Gent
Mama's Pride Burgemeester Damenpark, Geleen
Anneke van Giersbergen Paterskerk, Eindhoven
Music On Festival Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Dutch Craft Beer Festival Metropool Enschede, Enschede
Moulin Blues Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Rewire Festival Livestream, Online
Moulin Blues at Home Livestream, Online
15:00
Angelina Koninklijk Circus, Brussel
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Spinvis De Doelen, Rotterdam
Sonic Whip 2021 Doornroosje, Nijmegen
The Gardener & The Tree Melkweg, Amsterdam
19:30
Andy Shauf Botanique, Brussel
Flairck Cacaofabriek, Helmond
Spasmodique show 1 Podium Victorie, Alkmaar
Candy Dulfer Paradiso, Amsterdam
Tim Knol Bibelot, Dordrecht
20:00
Andres Calamaro La Madeleine, Brussel
John Butler TivoliVredenburg, Utrecht
L.A.vation plays U2 Bibelot, Dordrecht
Mama's Jasje Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Milow De Posthoorn, Hamont
Foto Joep Beving
Joep Beving Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Loïc Nottet Vorst Nationaal, Brussel
20:00
John Butler De Roma, Antwerpen
Paul de Munnik TivoliVredenburg, Utrecht
Oranssi Pazuzu De Helling, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mary Black TivoliVredenburg, Utrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Reggehof, Goor
X-Qlusive: Phuture Noize AFAS Live, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Snelle Lotto Arena, Antwerpen
René van Meurs - Hunkert Theater Kerkrade, Kerkrade
APRIL Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Blackwave. Simplon, Groningen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sven Hammond Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Hunna Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Zaantheater, Zaandam
Rats on Rafts Effenaar, Eindhoven
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march) Dynamo, Eindhoven
20:00
Cosmic Force / Stranger Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Henntt / Stranger Doornroosje, Nijmegen
BAROEG GAAT LIVE – 40 JAAR BAROEG Baroeg, Rotterdam
20:00
Soul Connection Podium Victorie, Alkmaar
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater De Veste, Delft
Clouseau Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jandino - Opgefokt Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Nou lekker dan Meervaart, Amsterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater De Verwachting, Ritthem
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis De Nieuwe Kerk, Den Haag
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater de Stoep, Spijkenisse
The Hillbilly Moonshiners Neushoorn, Leeuwarden
Fred Goverde Capsloc, Capelle aan den IJssel
Sacri Monti / Temple Fang Vera, Groningen
20:30
Sttellla Spirit of 66, Verviers
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Ludens, Voorburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater 't Pand, Gorinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Agora Theater Druten, Druten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hannah Mae Metropool, Hengelo
Glitch Vera, Groningen
Pagina 2