Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Corneel
Lelystad
17:30
Dynamo
Eindhoven
Little Devil
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Astrant
Ede
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Amer
Amen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Iduna
Drachten
20:45
Simplon
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Rietveld Theater
Delft
21:15
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Klooster
Woerden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Maassilo
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
De hoogte
Winsum
Ethias Arena
Hasselt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
20:30
Mezz
Breda
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
BREStheater
Brielle
17:00
Café Buckshot
Groningen
14:00
De Amer
Amen
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Nor
Heerlen
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Cacaofabriek
Helmond
013
Tilburg
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Zik Zak
Ittre
Muziekgieterij
Maastricht
zaterdag 09 november 2019
Indian Askin
Corneel, Lelystad
17:30
Impericon Never Say Die Tour! 2019
Dynamo, Eindhoven
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
Ilse DeLange
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Harries '89 / The Kids
Astrant, Ede
Hans Zimmer
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Hannah Mae / Ruud Fieten
De Amer, Amen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Iduna, Drachten
20:45
Gotu Jim
Simplon, Groningen
23:00
Give It Dub - 10 Years Part 2
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Giant Sand
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Trix, Antwerpen
19:30
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
21:15
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
20:30
Flavium
Paradox, Tilburg
20:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Famke Louise
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Singer Theater, Laren
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg De Kring, Roosendaal
16:00
Dutch legacy met Benjamin Herman & John Engels
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Dutch Eagles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Dulfer
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DeWolff / Golden Earring
Brielpoort, Deinze
20:00
Dennis van Aarssen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
De Dijk
Maassilo, Rotterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
Clean Pete - Afblijven
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
Christopher Cross
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
Charly Luske - The story of George Michael
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Beatshow
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Axelle Red
De Velinx, Tongeren
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De hoogte, Winsum
Andre Hazes Jr.
Ethias Arena, Hasselt
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
20:30
Adam Holzman & Brave New World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ad Colen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
A Musical Journey: Catrin Finch & Seckou Keita/Aka trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
30 Jaar Praga Khan
Kursaal Oostende, Oostende
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
zondag 10 november 2019
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Tones and I
Rotown, Rotterdam
20:00
The Specials
De Roma, Antwerpen
20:00
The Jack Presents: Vulcano
The Jack, Eindhoven
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Bluebirds
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
20:30
The Aggrolites
Mezz, Breda
00:00
Tangarine - Uiteen
van Beresteyn, Veendam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
BREStheater, Brielle
17:00
Sweet Mary Jane
Café Buckshot, Groningen
14:00
Sway Wild
De Amer, Amen
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
14:30
Son Swagga
Bimhuis, Amsterdam
19:00
RVG
Paradiso, Amsterdam
16:00
Ruysdael Kwartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Russian Village Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
10:15
Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
15:00
Reminder
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes
Cacaofabriek, Helmond
Powerwolf
013, Tilburg
15:00
Pierre Courbois
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets
Chassé Theater, Breda
19:00
Orla Gartland
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ocean Wisdom
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mathilde Santing
Theater aan de Schie, Schiedam
Marina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marea
La Madeleine, Brussel
Lolo Zouaï
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
15:00
Lavalu - Midair
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Laurence Jones Band
Zik Zak, Ittre
Lamb
Muziekgieterij, Maastricht