Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Iduna
Drachten
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
Highlands
IJsselstein
19:30
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Botanique
Brussel
De Maaspoort
Venlo
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ons Tejater
Lieshout
20:30
De Kargadoor
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
21:00
013
Tilburg
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
19:30
Paard
Den Haag
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
The Temple
Heerhugowaard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
P3
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
De Duif
Amsterdam
17:00
De Duif
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Duycker
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
City Theater
Schijndel
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Werftheater
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
PopEi
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
vrijdag 24 november 2017
Spinvis
Bibelot, Dordrecht
20:30
Stars that speak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Symfo Classics
Iduna, Drachten
20:15
The Blues Brothers
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
The Dead South
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
The Dubbeez
Mezz, Breda
20:00
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
The Kik
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Nits
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
21:00
The Rude Move
Highlands, IJsselstein
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
The Velvet Underground & Nico
Muziekgieterij, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble
Meervaart, Amsterdam
21:00
Wende Snijders
Hedon, Zwolle
21:00
White Cowbell Oklahoma
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Wolf Parade
Botanique, Brussel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
21:00
Yung Nnelg
Hall Of Fame, Tilburg
zaterdag 25 november 2017
20:00
Adriaan van Dis / Kamagurka
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
19:30
Arczi Szajka / Bonus RPK
Baroeg, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Arma Agharta
De Kargadoor, Utrecht
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean
Merleyn, Nijmegen
20:00
Au coeur de l'Art
Dominicus kerk, Amsterdam
23:00
Bashment Bangers
Atak, Enschede
21:00
Bazart
013, Tilburg
Benjamin Clementine
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Boy Harsher
Melkweg, Amsterdam
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carla Dal Forno
Botanique, Brussel
20:00
Clash #03 x Jonge Harten
Grand Theatre, Groningen
20:00
Clouseau
C.C. De Werf, Aalst
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince
Podium Victorie, Alkmaar
Crippled Black Phoenix
013, Tilburg
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Cry Before Dawn
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Dauthuz
De Flux, Zaandam
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
22:00
De Waanzin
De Graauwe Hengst, Schiedam
17:00
Delfos?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Dope D.O.D.
Manifesto, Hoorn
20:00
Doylu
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
19:30
Dushi Sanka
Paard, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Evil Empire Orchestra
Gelderlandfabriek, Culemborg
16:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Finale Battle of the Tributebands
De Pul, Uden
20:15
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Fred Eaglesmith
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Fred Hersch
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Golden Earring
The Temple, Heerhugowaard
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Harmonie Crescendo / Kunst na Arbeid
P3, Purmerend
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Heavy Metal Thunder / Velcro Fly
Altstadt, Eindhoven
20:30
Hedon Zwaar: Suicide Attack / Dizer / Hamerhaai
Hedon, Zwolle
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Paard, Den Haag
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
22:00
JazzLab Sessions: Blow!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jeangu Macrooy
Patronaat, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
17:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Kelderfest
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kevin Johansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kimbra
Botanique, Brussel
Leif de Leeuw Band
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Lil Kleine
Effenaar, Eindhoven
20:00
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Marco Borsato
Patronaat, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:30
Max Meser
De Spot, Middelburg
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
20:15
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Music Show Scotland
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
My Baby
Hedon, Zwolle
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
21:00
Navarone
Poppodium Volt, Sittard