Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Unie
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Pieterskerk
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Grenswerk
Venlo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Bosuil
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Flux
Zaandam
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Brigant
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bonte Wever
Assen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
NXT Events
Gemert
20:00
Theater de Mythe
Goes
Zaal Gieling
Groessen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
23:00
Vera
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
vrijdag 17 november 2017
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
Warhaus
Annabel, Rotterdam
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Paceshifters
De Helling, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Ziggy Played Guitar - David Bowie Tribute
De Bosuil, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Vrienden Voor Het Leven
Oktoberhallen, Wieze
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Feuerengel
Hedon, Zwolle
zaterdag 18 november 2017
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Feuerengel
P60, Amstelveen
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me
Volta, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Takida
NXT Events, Gemert
20:00
The Nits
Theater de Mythe, Goes
Barrelhouse
Zaal Gieling, Groessen
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Simplon, Groningen
21:00
Call It Off
Simplon, Groningen
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond