Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradox
Tilburg
Metropool
Hengelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
RASA
Utrecht
20:30
't Zwaantje
Deest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stathe
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:30
013
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:30
Theater PePijn
Den Haag
De Helling
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paard
Den Haag
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:00
Brikke Oave
Brunssum
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Victorie
Alkmaar
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
De Amer
Amen
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Lux
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
14:30
Boerderij
Zoetermeer
De Speeldoos
Vught
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater RhederArt
Dieren
15:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
zaterdag 22 oktober 2016
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
The Clash of the Cover Bands: Distant Neighbours / Dubbel Fout / Groov
Vorstin, Hilversum
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
View for a Day
Stathe, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 23 oktober 2016
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Azure Hiptronics
Oostblok, Amsterdam
20:00
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
15:00
Bert Joris / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bombino
Paard, Den Haag
16:00
Boo Boo Davis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
The Album Leaf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Mulligan Brothers
Lux, Nijmegen
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
The Shirt Tail Stompers
TivoliVredenburg, Utrecht
The T.S. Eliot Appreciation Society
Gigant, Apeldoorn
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
Trijntje Oosterhuis - Sunday Sessions
De Speeldoos, Vught
20:00
Uli Jon Roth
Muziekgieterij, Maastricht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Windbroke
De Weverij, Zierikzee
maandag 24 oktober 2016
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
dinsdag 25 oktober 2016
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer