Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Café Trianon
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lux
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Mezz
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Vooruit
Gent
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Winston
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
Arto Theater
Schoonhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
19:45
De Helling
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
Duycker
Hoofddorp
Extase
Tilburg
Extase
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Kursaal Oostende
Oostende
donderdag 29 september 2016
21:00
Cymbaline / Foxlane / Taveneer
Café Trianon, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Black Bottle Riot
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
The Boxer Rebellion
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:30
Hofman Live: Einfach Kurt i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Låpsley
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Joy
Little Devil, Tilburg
A Balladeer
Lux, Nijmegen
19:30
JMSN
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Melkweg, Amsterdam
Exist Immortal / Vola
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
19:30
Breda’s Most Wanted
Mezz, Breda
20:30
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Neushoorn, Leeuwarden
My Baby
Nieuwe Nor, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Harry Sacksioni
P60, Amstelveen
St. Tropez
Paard, Den Haag
20:30
Scallywag
Paard, Den Haag
Bryan Ferry
Paradiso, Amsterdam
20:00
Metá Metá
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lesoir / Port Noir
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Black Oak
Statenzaal, Zwolle
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Maaike Ouboter
Theater De Lievekamp, Oss
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dool
V11, Rotterdam
Krankland
Vooruit, Gent
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Winston, Amsterdam
vrijdag 30 september 2016
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
20:00
Satan
Altstadt, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
19:00
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Living Room Heroes
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Wederganger
dB's, Utrecht
21:00
Stonerider
De Bosuil, Weert
20:00
Sven Hammond
De Casino, Sint-Niklaas
19:45
Aussie Assault Tour 2016
De Helling, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
19:30
The Spvrk / FREEB / White Elephant
De Pul, Uden
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
Vampires Everywhere! / Yashin
Extase, Tilburg
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
21:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
GET LIT met o.a. Jonna Fraser
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Beers, Burgers & Bands: Camilla Blue
Hofman, Utrecht
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende