Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
21:00
P3
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
OCCII
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
OT301
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
20:30
Para
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kiehool
Burgum
20:15
Spant!
Bussum
19:30
De Bakkerij
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
galerie Windkracht 13
Den Helder
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Mahogany Hall
Edam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
21:00
N9
Eeklo
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Patronaat
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
vrijdag 27 maart 2015
21:00
Red Hot Chili Peppers - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Dok6, Panningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Dok6, Panningen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
21:00
Female Fronted Rocknight
P3, Purmerend
20:00
Toneelgroep Maastricht - How to play Fransesca Woodman?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nits - NITS?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
The Afterveins
Rotown, Rotterdam
20:00
Pantera Tribute: Cowboys From Hell (IT)
Little Devil, Tilburg
20:30
Red Vultures - album presentatie
013, Tilburg
20:00
Professor Nomad Sessions
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Orgel Vreten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Feis
De Helling, Utrecht
20:45
KargaLive: Daniel de Jong + The Rag Trade
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Dead Meadow / Purling Hiss
dB's, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Stef Classens
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Speeldoos, Vught
20:00
Battle of the Tributebands (halve finale)
De Bosuil, Weert
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Popa Chubby
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Information
Hedon, Zwolle
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
zaterdag 28 maart 2015
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Sealed XL
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
17:00
Sound Blaster
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
De Meester, Almere
Bløf
Schouwburg Almere, Almere
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
16:00
Lavinia Meijer
Concerto, Amsterdam
19:00
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
20:00
mantra machine / Nauseahtake / The Fur / Yama
Winston, Amsterdam
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Meervaart, Amsterdam
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
Oscar & The Wolf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
Gingerpig
Willemeen, Arnhem
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
20:30
Made in Belgium met o.a. The Sore Losers, Bed Rugs, Fixkes ++
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Herd, Bladel
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
20:30
Sexton Creeps
Para, Breda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
BREStheater, Brielle
20:00
Klub des Loosers
Botanique, Brussel
20:00
Herder
Kiehool, Burgum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Spant!, Bussum
19:30
BoXruBa / I Saw The Deep / Mullet
De Bakkerij, Castricum
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte
Diligentia, Den Haag
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Woof Woof Ridicule
Paard, Den Haag
20:30
Swinder
Paard, Den Haag
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:00
Reggae Central XL: The Festival
Bibelot, Dordrecht
20:00
Popkoor On Cue Ft Billboard
Iduna, Drachten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Druten, Druten
De Kift
Mahogany Hall, Edam
20:00
Pergolesi's Stabat Mater
Edesche Concertzaal, Ede
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Indian Askin / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By People
Altstadt, Eindhoven
22:00
we all love 80's & 90's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:30
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cameretten
Podium onder de toren, Grootschermer
Trentemoller
Patronaat, Haarlem
Raketkanon
Bootstraat, Hasselt
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede