Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Luxor Live
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Sojo
Leuven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Merleyn
Nijmegen
Simplon
Groningen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater in de Steeg
Den Haag
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:30
Concerto
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Cafe de Dikke Stein
Elsloo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Infoversum
Groningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
C.C. De Mortel
Ittervoort
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Taverne
Bergen
19:00
Koloszaal
Raamsdonksveer
Schouwburg Almere
Almere
19:30
De Bakkerij
Castricum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
O.J.C. Nirwana
Lierop
21:00
De Flux
Zaandam
Spiegeltheater
Middelburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Metropool
Hengelo
20:30
Starsound Studio
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Mahogany Hall
Edam
Dynamo
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Eureka
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
N9
Eeklo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Kiehool
Burgum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
galerie Windkracht 13
Den Helder
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
De Meester
Almere
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
OCCII
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Brebl
Nijmegen
20:30
Koningshof
Maassluis
vrijdag 27 maart 2015
20:00
RGB festival
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:30
Roos Blufpand
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roosbeef
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Siena Root
Sojo, Leuven
21:00
Stef Classens
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Sue the Night
Merleyn, Nijmegen
Sven Hammond
Simplon, Groningen
20:00
Swinder
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
T-99 + Rootbag + Big Ritch And The Blacksmith Company
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Terry Lee Hale
Theater in de Steeg, Den Haag
21:30
The Afterveins
Rotown, Rotterdam
20:30
The Cool Quest
De Kelder, Amersfoort
20:00
The Hague Reggae All Stars
Paard, Den Haag
21:00
The Information
Hedon, Zwolle
20:15
Theatertour 2015
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Toby Beard
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Toneelgroep Maastricht - How to play Fransesca Woodman?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:30
Tourist LeMC
Concerto, Amsterdam
19:30
Up The Irons
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Urbanus Zelf!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
We Love Funky Reggae! met Fowokan (UK) + Radio Feelgood
Groene Engel, Oss
21:00
Wille & the Bandits
Cafe de Dikke Stein, Elsloo
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wudstik
Infoversum, Groningen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
zaterdag 28 maart 2015
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
A Tribute to The Cure / Bettie Serveert
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Afterpartees
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
Arena / The Gentle Storm
C.C. De Mortel, Ittervoort
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
19:00
Barracuda / Ellements / Radiovox / Snow Control / Spank / Spijcker / T
Koloszaal, Raamsdonksveer
Bløf
Schouwburg Almere, Almere
19:30
BoXruBa / I Saw The Deep / Mullet
De Bakkerij, Castricum
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cameretten
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claw Boys Claw
O.J.C. Nirwana, Lierop
21:00
Clubnight Reunion Powered By United Dj’s Ism Zaanradio
De Flux, Zaandam
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
Danko Jones
Metropool, Hengelo
20:30
Day Out feestband
Starsound Studio, Utrecht
20:00
De Anitaas
Poppodium Volt, Sittard
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Kift
Mahogany Hall, Edam
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ensor
Eureka, Zwolle
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Ethereal
Baroeg, Rotterdam
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Mol, Lier
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Gingerpig
Willemeen, Arnhem
23:00
Giorgio Gigli / Lucy / Speedy J
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam
20:00
Gotcha!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Harry Sacksioni
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
20:00
Herder
Kiehool, Burgum
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Dakota, Den Haag
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
21:00
Indian Askin / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By People
Altstadt, Eindhoven
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:30
Joe madman & The Sidewalkers
EKKO, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
22:00
John Frick Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Joris Linssen & caramba
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
De Meester, Almere
20:15
Kees van Amstel / Soundos
Arto Theater, Schoonhoven
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
20:00
Klub des Loosers
Botanique, Brussel
20:30
Knarsetand
't Ukien, Kampen
20:00
La très illustre compagnie du Chat Noir
Brebl, Nijmegen
20:30
Lach het weg
Koningshof, Maassluis