Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
21:30
Nieuwe Veste
Breda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Paard
Den Haag
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
23:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
People's Place
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koppie Bar
Assendelft
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Baroeg
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Vera
Groningen
20:15
De Noot
Amersfoort
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
The Cave
Amsterdam
14:00
Hofman
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:00
Magasin 4
Brussel
18:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Nieuwe Veste
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Rotown
Rotterdam
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Q-bus
Leiden
16:30
Mezz
Breda
Witkamp
Laren
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
Werftheater
Utrecht
13:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
dB's
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
330 Live
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Club Kamikaze
Mechelen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
21:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 05 september 2014
21:00
Appleton plays the Beatles
Het Bolwerk, Sneek
zaterdag 06 september 2014
Woods on Fire
EKKO, Utrecht
21:30
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
22:00
Vaudou Game
Doornroosje, Nijmegen
traumahelikopter
JVC De Schuit, Katwijk
22:00
The Flexican & MC Sef
Duycker, Hoofddorp
21:00
Ringo Deathstarr
Effenaar, Eindhoven
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
22:00
Reggae Movements Presents: Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:00
Pulverised
Victorie, Alkmaar
21:00
Phox
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Orgaanklap
De Flux, Zaandam
Ming's Pretty Heroes
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Ming's Pretty Heroes
Bibelot, Dordrecht
20:30
Mark Foggo
Atak, Enschede
23:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriters
People's Place, Amsterdam
23:00
Klub Bulk: Anil Aras / Coco Bryce / FilosofischeStilte / Immer / U Kno
Mezz, Breda
Kings of the Bongo
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Joya Mooi
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Infloyd - Amused To Death
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hans Vermeulen en Sandy Coast
Schaaf City Theater, Leeuwarden
16:00
Gregory Page
Concerto, Amsterdam
20:00
Giovanca
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Deksels met Darko Esser
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
20:00
Crazy/Daisy
Koppie Bar, Assendelft
20:00
Coasts
Patronaat, Haarlem
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ad Van Meurs / Elco Weitering / The Felicianos
De Bosuil, Weert
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
zondag 07 september 2014
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
17:00
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
22:00
The Pink Mountaintops
Vera, Groningen
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
20:00
Steven Rietveld & Patrice Martel
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:15
Sivert Hoyem
De Helling, Utrecht
21:00
Sautrus
The Cave, Amsterdam
14:00
Pangea
Hofman, Utrecht
15:00
Ode to the Quiet / Stillwave
EKKO, Utrecht
20:00
Nishe
Sugar Factory, Amsterdam
18:00
Napalm Death
Magasin 4, Brussel
18:30
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
21:30
Judy Blank
Rotown, Rotterdam
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Incognito
Paradiso, Amsterdam
Hamilton Loomis
Q-bus, Leiden
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
Fratsen
Witkamp, Laren
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Hertme, Hertme
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
13:30
Brandend Zand 2014
Effenaar, Eindhoven
15:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
12:30
ArtiBosch: Flip en de Noormannen Singer-songwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 08 september 2014
22:00
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Hamilton Loomis
Spirit of 66, Verviers
Ben Howard
Paradiso, Amsterdam
Beck
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 09 september 2014
The Script
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
Sinkane
EKKO, Utrecht
20:00
Massive Attack
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Ezra Furman & his Boyfriends
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 10 september 2014
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Volta, Amsterdam
20:30
Vivaldi Recomposed by Max Richter - Yellow Lounge Special Edition
Paradiso, Amsterdam
21:30
The Ob6sions / Wild Man Conspiracy / Jeroen van Vliet / Hamilton Loomi
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Slobberbone
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sham 69
Magasin 4, Brussel
Shakatak + support Misstri
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Robert Ellis
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nervecell
330 Live, Den Haag
20:15
Massive Attack
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
John Fullbright
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
20:00
Beck
Vorst Nationaal, Brussel
Beartooth
Club Kamikaze, Mechelen
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
donderdag 11 september 2014
21:00
YOB + Pallbearer
Vera, Groningen
20:30
Tim Bowness (no-man) & Henry Fool ft. Colin Edwin (Porcupine Tree)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sunday Zombies & the Brain + support
Simplon, Groningen
21:00
Slobberbone
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sivert Hoyem
Hedon, Zwolle
21:30
Siberian (SWE) + Feast
Patronaat, Haarlem
23:00
Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen