PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 aug
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Hofman Café
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
013
Tilburg
4
do 15 aug
19:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Slottuintheater
Zeist
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
dB's
Utrecht
2
vr 16 aug
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Slottuintheater
Zeist
21:00
Rotown
Rotterdam
1
Podium Victorie
Alkmaar
1
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Melkweg
Amsterdam
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
za 17 aug
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Hunnebergen
Luyksgestel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Kasteel Montfort
Montfort
Boerderij
Zoetermeer
3
1
20:00
Artis
Amsterdam
zo 18 aug
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:30
Noorderlicht
Amsterdam
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
1
15:00
Baroeg
Rotterdam
ma 19 aug
TivoliVredenburg
Utrecht
3
TivoliVredenburg
Utrecht
3
3
20:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
19:00
De verlichte geest
Roeselare
di 20 aug
20:00
Wolbodo
Delft
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
Concertgebouw
Amsterdam
wo 21 aug
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
3
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
do 22 aug
Zuiderparktheater
Den Haag
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Merleyn
Nijmegen
1
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hofman Café
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
1
vr 23 aug
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
2
2
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Little Devil
Tilburg
1
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
De Pul
Uden
2
19:30
dB's
Utrecht
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Baroeg
Rotterdam
1
za 24 aug
Ziggo Dome
Amsterdam
1
2
17:00
World Forum CC
Den Haag

woensdag 14 augustus 2019

20:00
Typhoon akoestische veranda sessies Slottuintheater, Zeist
20:30
Skegss Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Code Orange Dynamo, Eindhoven
20:00
Abba Gold De Bosuil, Weert
Foto Alan Parsons Live Project
Alan Parsons Live Project 013, Tilburg
4

donderdag 15 augustus 2019

19:00
OR THE FALLEN DREAMS (USA) + SKYWALKER (CZ/UK) + INVISIONS + THE ROYAL Willemeen, Arnhem
20:30
Danny Vera Slottuintheater, Zeist
Foto The Chats
The Chats Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Elephant Gym Paradiso, Amsterdam
20:00
De Grungblavers Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Alan Parsons Live Project Kursaal Oostende, Oostende
20:00
REV. JAMES LEG dB's, Utrecht
2

vrijdag 16 augustus 2019

Foto Woodstock: One Night of Peace and Music
Woodstock: One Night of Peace and Music TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Reinbert de Leeuw Slottuintheater, Zeist
21:00
The Ragtime Wranglers play Link Wray Rotown, Rotterdam
1
Foto Hatebreed
Hatebreed Podium Victorie, Alkmaar
1
1
20:00
Rolando Bruno Paradiso, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Di-rect Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Diggy Dex / Kenny B Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Foto Danny Vera
Danny Vera Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Foto Killing Joke
Killing Joke Melkweg, Amsterdam
1
21:00
Live at Lola: No Matter (IRE) + He Said No! LOLA050, Groningen
21:00
Oceans of Slumber (USA) + The Devil's Trade (HUN) Little Devil, Tilburg
1
20:00
Pro-Pain dB's, Utrecht
19:00
Krisiun + Prostitute Disfigurement + Sepiroth Baroeg, Rotterdam

zaterdag 17 augustus 2019

20:30
Spijkers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Club Vondel #10 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Oliver Dawson Saxon Spirit of 66, Verviers
20:00
Orlando Slotconcert - Gruppo Montebello & Theaterkoor Opera Zuid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Mark Wilkinson Paradiso, Amsterdam
20:00
Abba Tribute Openluchttheater De Hunnebergen, Luyksgestel
20:30
Van Dik Hout Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
LIVE: Reggae Rhythms, met Eazzup & Consciousness & The Limelites Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Hate (POL) + Beheaded (MLT) Little Devil, Tilburg
19:00
Phoenix Ashes Kasteel Montfort, Montfort
Foto Howard Jones
Howard Jones Boerderij, Zoetermeer
3
1
20:00
Zoomeravonden - Stephanie Struijk Artis, Amsterdam

zondag 18 augustus 2019

12:00
RCO Young Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Dox Family Afternoon Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Maxime & Glyn PopEi, Eindhoven
Foto Imarhan
Imarhan Paradiso, Amsterdam
1
Foto Four Tops
Four Tops Paradiso, Amsterdam
1
14:30
Vandiekomsa Openluchttheater Mariahout, Mariahout
14:00
Tutti Frutti Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Morcheeba Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:30
Brentsleng / Frank Blueka Noorderlicht, Amsterdam
Foto Royal Blood
Royal Blood Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
1
15:00
Distant / Extermination Dismemberment / Waking The Cadaver Baroeg, Rotterdam

maandag 19 augustus 2019

Foto Little Steven & The Disciples of Soul
Little Steven & The Disciples of Soul TivoliVredenburg, Utrecht
3
Foto Prophets of Rage
Prophets of Rage TivoliVredenburg, Utrecht
3
3
20:30
Yeasayer Paradiso, Amsterdam
Foto A Day To Remember
A Day To Remember Doornroosje, Nijmegen
1
19:00
The Take De verlichte geest, Roeselare

dinsdag 20 augustus 2019

20:00
Lilith / The Gully Flowers Wolbodo, Delft
Foto PVRIS
PVRIS Patronaat, Haarlem
1
20:00
Native Young Paard, Den Haag
19:00
The Faim Melkweg, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
Foto Martha Reeves and the Vandellas
Martha Reeves and the Vandellas Concertgebouw, Amsterdam

woensdag 21 augustus 2019

20:00
Marcia Griffiths Q-Factory, Amsterdam
20:30
Plague Vendor Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
22:30
Jaden Smith Paradiso, Amsterdam
22:00
Minami Deutsch Merleyn, Nijmegen
3
Foto Mini Mansions
Mini Mansions Melkweg, Amsterdam
1
1
20:30
Crack Cloud EKKO, Utrecht
19:00
Agnostic Front Baroeg, Rotterdam
20:00
The Story So Far 013, Tilburg

donderdag 22 augustus 2019

Foto Nits
Nits Zuiderparktheater, Den Haag
1
20:00
Someone Simplon, Groningen
20:00
Crumb Rotown, Rotterdam
20:30
Third House on the Left - Third House on the Left Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Nils Frahm Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Foto Di-rect
Di-rect Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
1
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Bodega
Bodega Merleyn, Nijmegen
1
1
19:00
Hypnotic Brass Ensemble Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Klingonz! + The Garbage Bags LOLA050, Groningen
21:00
Single Release: Valentino Hofman Café, Utrecht
Foto Di-rect
Di-rect Doornroosje, Nijmegen
1

vrijdag 23 augustus 2019

20:00
Andreas Brantelid / Nicholas Collon Zuiderparktheater, Den Haag
Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
2
2
21:00
Crack Cloud V11, Rotterdam
20:00
Demi Knight Plays Dolly Parton Rotown, Rotterdam
19:00
Dope D.O.D. Poppodium Volt, Sittard
20:30
Di Gojim - Di Gojim Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
1
21:00
Davina Michelle Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Foto Pro-Pain (USA) + Sly Old Dog
Pro-Pain (USA) + Sly Old Dog Little Devil, Tilburg
1
16:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
20:00
Bullet For My Valentine Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Foto Spidergawd / TankZilla
Spidergawd / TankZilla De Pul, Uden
2
19:30
Big Ass Metal Fest met Mandator, Dauthuz & Poseydon dB's, Utrecht
21:00
Sweet Mary Jane Café De Havenmester, Culemborg
21:00
LAVATION Cacaofabriek, Helmond
Foto Uli Jon Roth (ex-Scorpions)
Uli Jon Roth (ex-Scorpions) Baroeg, Rotterdam
1

zaterdag 24 augustus 2019

Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
1
2
17:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
Pagina 1