Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Bres
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
donderdag 25 april 2024
Johan
Hedon, Zwolle
19:30
These Wicked Rivers
Boerderij, Zoetermeer
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Figi Theater, Zeist
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tim Fransen - Try outs
Het Klooster, Woerden
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra, Adele....KARIN
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Knol - Gets the blues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The LSB Experience - Songs of Crosby, Stills, Nash & Young
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
.multibeat Album Release
EKKO, Utrecht
20:00
POP Punk // Mark of Chaos - Overfite - Kerol
ACU, Utrecht
20:00
Snelle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ashton Brothers - Brothers
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Schau
Agnietenhof, Tiel
Yamato - HINOTORI
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jim van der Zee - Keep it fresh
Theater Idea, Soest
20:00
Francis Of Delirium + Moonloops
Rotown, Rotterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
The Klittens
V11, Rotterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lavinia Meijer - Untitled 3
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
PopUp Choir Nederpop singalong
P3, Purmerend
20:15
Whitney Queen Of The Night
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Kik - Bal populaire
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tjitske Reidinga - Portret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Arie Koomen - BOE!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Veluvine, Nunspeet
20:00
The Indien
Merleyn, Nijmegen
Finntroll
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Overkill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:00
The Best of Britain - The Power of Music
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Manfred Mann's Earth Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Di-rect
Het Depot, Leuven
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mouna Laroussi - Waanzien
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Cristina Branco
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vinyl Williams
Vorstin, Hilversum
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Tunes Comedy Night
Metropool, Hengelo
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Noemie Wolfs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
The Story Of Boybands
Patronaat, Haarlem
Queen's Pleasure
Patronaat, Haarlem
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Prins S. en De Geit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pip Blom
Vera, Groningen
20:30
Cassandra Onck / Dj Kogelman / Milda
Simplon, Groningen
20:30
Scott Hamilton & Trio Rein De Graaff
De Oosterpoort, Groningen
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Congos & The Gladiators
Metropool Enschede, Enschede
21:00
BRUUT!
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Daniel Tomas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Charl Delemarre - Charl zingt Shaffy
Cultura, Ede
20:00
Kronol / So Fuckin' Confused
Iduna, Drachten
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ver Van Je Bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Deventer Schouwburg, Deventer
Sandra en/of Jeroen van Veen - Tijdnoot I – van Bach tot Beving
Deventer Schouwburg, Deventer
Slum Village
Burgerweeshuis, Deventer
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Modern English + Spasmodique
Paard, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
Chef'Special
Paard, Den Haag
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Keane
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Louis Culture
Botanique, Brussel
20:00
Michelle David & The True-tones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Chassé Theater, Breda